Haber Detayı
17 Mart 2017 - Cuma 18:24
 
Zuhal Topal'dan flaş 'izdivaç' açıklaması!
EGEOLAY/Sunucu Zuhal Topal, "evlilik programlarının kaldırılacağı" yönündeki haberlere ilişkin açıklama yaptı.
Magazin Haberi
Zuhal Topal'dan flaş 'izdivaç' açıklaması!

Star TV'de yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programına konuk olan Zuhal Topal, “İki yıldan beri yaşadıklarımı hayatımın hiçbir döneminde yaşamadım” dedi.

2009 yılında evlilik programları sunmaya başladığını belirten Topal, "Daha önce engellilerle ilgili program yaptım, kimse izlemedi. Sosyal içerikli programlar yaptım, ilk 100'e giremedi ve 3 ayda kaldırıldı. En çok şikayet edilen programlar evlilik programları ne yazık ki. En çok izlenenler de evlilik programları. Benim programım RTÜK’ten en az ceza alan program. Kaldırılması hiç hoş değil, ama yetkililerimizin aldığı kararlara saygı duymak zorundayım. Yaşayıp göreceğiz" ifadelerini kullandı.

Rakibi Esra Erol'un sesi titreyerek açıklama yapmasına göndermde bulunan ünlü sunucu, "Sesimi titreterek 'ben şöyle yaptım, ben böyle yaptım' demeyeceğim" şeklinde konuştu.

İşsiz kalmayacağını vurgulayan Zuhal Topal, "Çıkış noktam evlilik programları değil, dizi ve filmler de oynamayı çok özledim" diyerek, oyunculuğa geri dönebileceğinin sinyalini verdi.(Milliyet)

Kaynak: (EGEOLAY) - EGE OLAY Editör:
Etiketler: Zuhal, Topal'dan, flaş, 'izdivaç', açıklaması!,
Yorumlar
Haber Yazılımı