Haber Detayı
01 Ocak 2018 - Pazartesi 21:16
 
YILDIRIM'DAN ANLAMLI YILBAŞI MESAİSİ
EGEOLAY/Ak Parti Konak İlçe Başkanı Temel Yıldırım, yılbaşı gecesi ziyaret geleneğini dördüncü yılında da devam ettirdi. Hastanelerin acil servislerini, polis merkezlerini ziyaret eden Yıldırım, sağlık ve emniyet çalışanlarına kırmızı gül ve karanfil verdi. Hastalara geçmiş olsun dileklerini ileten Yıldırım, çocuklara oyuncak dağıttı. Yeni yıla şehit ailesiyle birlikte giren Başkan Yıldırım, 2018’in ilk bebeğine de altın taktı.
Siyaset Haberi
YILDIRIM'DAN ANLAMLI YILBAŞI MESAİSİ

İLK ZİYARET ÇOCUKLARA

İlk olarak Behçet Uz Çocuk Hastanesi Acil Servisi'ni ziyaret eden Yıldırım, yeni yıla hastanede girmek zorunda kalan çocuklarımıza oyuncak dağıttı, ailelerine moral verdi. Yıldırım, kırmızı gül takdim ettiği sağlık çalışanlarına ve destek hizmet görevlilerine de mutlu yıllar diledi.

YENİ YILA ŞEHİT AİLESİYLE GİRDİ

Yıldırım ve beraberindekiler, yeni yılın son dakikalarında şehidimiz Toros semtindeki Şehit Astsubay Başçavuş Halit Zilani Çelik'in ailesini ziyaret etti. Yıldırım, yeni yıla şehit ailesiyle birlikte girdi. Şehitlerimiz için dua eden Yıldırım, "Rabbim tüm şehitlerimize rahmet etsin. Terörsüz bir yıl geçirmemizi nasip etsin. Ülkemizin huzurunu bozmak isteyenlere fırsat vermesin." dedi.

2018'İN ŞANSLI BEBEĞİ RABİA

Yıldırım, 2018 yılının ilk saatlerinde de ziyaretlerini sürdürdü. Tepecik Doğum Hastanesi'ni ziyaret eden Yıldırım, burada aynı saatlerde dünyaya gelen 2018'in ilk bebeği Rabia’ya Konak teşkilatının hediyesi olan altını taktık. Anne Gurbet ve  baba Ferhat Ürün’ü tebrik eden Yıldırım, bir süre sohbet ettiği sağlık çalışanlarının da yeni yılını kutladı.

POLİSLER DE UNUTULMADI

Başkan Yıldırım ve Ak Parti Konak İlçe Teşkilatı, yılbaşı gecesi Alsancak Polis Merkezi’ni de ziyaret etti. Polislere başarılar dileyen Yıldırım, "Milletimizin huzuru için görev yapan emniyet mensuplarımızın fekadarca çalışmasını takdir ediyoruz." diye konuştu.

TAKSİCİ ESNAFINA BAKLAVA

Yıldırım, yılbaşı gecesi taksici esnafını da ihmal etmedi. Toros Taksi Durağı’nı ziyaret eden Yıldırım, taksicilere baklava ikram etti. Yeni yılın kazasız belasız geçmesi temennisinde bulundu.

“2018 BİZİM YILIMIZ OLACAK”

İlçe Başkanı Temel Yıldırım, geçtiğimiz üç yılda olduğu gibi bu yıl da yılbaşını kamuya hizmet eden, toplumu sağlığı, güvenliği için çalışan sağlık ve emniyet mensuplarıyla geçirmek istediklerini belirterek, ziyaretteki amaçlarının empati kurmak olduğunu ifade etti. Yılbaşının son günü yeni yılın ilk günü insanların evlerinde veya eğlence merkezlerinde aileleriyle birlikte geçirdiğini hatırlatan Yıldırım, “Bir kesim var ki eğlenenlerin, keyifli vakit geçirenlerin hem sağlıklarıyla hem güvenlikleriyle ilgililer. Onlarda sağlık çalışanlarımız ve emniyet mensuplarımız. Biz de yılbaşında empati yapalım, hastaneleri ziyaret edip acil servise gelen hastalarımıza geçmiş olsun diyelim, şifa dileyelim. Aynı şekilde toplumun güvenliği için çalışan herhangi bir sıkıntı yaşanmadan gecenin keyifli geçmesi için uğraş veren emniyet mensuplarımızın yanında olalım. Onların yeni yıllarını kutlayalım istedik. Ülkemizin bekası için canını veren şehitlerimize de vefa borcumuz var. Şehit ailemizi ziyaret ederek bir nebze de olsa yüzlerini güldürmek istedik. Bu zor günleri dayanışma ile aşacağız. 2018 Türkiye’mizin, bizim yılımız olacak" dedi.

VATANDAŞLAR TEŞEKKÜR ETTİ

AK Parti Konak İlçe teşkilatı mensuplarının ziyaretini mutluluk ve sevinçle karşıladıklarını ifade eden hasta yakınları ve vatandaşlar ise sadece seçim dönemlerinde değil, böyle özel günlerde de partileri yanlarında görmek istediklerini ifade ettiler. AK Parti Konak teşkilatının örmek bir uygulama başlattıklarına dikkat çeken kamu çalışanları da İlçe Başkanı Temel Yıldırım'a teşekkür ettiler.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: YILDIRIM'DAN, ANLAMLI, YILBAŞI, MESAİSİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı