Haber Detayı
27 Mart 2016 - Pazar 09:03
 
Türkiye’nin en yeni denizcilik fuarı geliyor
EGEOLAY-Türk denizcilik sektörünün gözdesi Viaport Tuzla Marina’da Via Grup tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan Yacht Show Eurasia için geri sayım başladı.
Turizm Haberi
Türkiye’nin en yeni denizcilik fuarı geliyor

Fuarcılık ve denizcilik sektörünün deneyimli isimlerinden oluşan güçlü ekibi ile sektöre hızlı bir giriş yapan Via Fuarcılık, 5 - 10 Mayıs 2016 tarihleri arasında Yacht Show Eurasia ile sektöre merhaba diyecek. İzmir İtalyan Ticaret Odası’nın da desteklediği ve üyelerine bilgi desteği verdiği Fuar’da, denizcilik meraklıları aradığı her şeyi bulacak. 

 

Denizcilik meraklıları için ideal

 

Mayıs ayında düzenlenecek olan Yacht Show Eurasia Fuarı ile tasarım tekne siparişi dönemini kaçırmış ama yaza girerken hayaline en yakın "Tasarıma Sahip" tekneyi satın almak isteyenler ve teknesini yenilemek, değiştirmek için fırsat arayanlar için yerli ve yabancı yüzlerce markayı bir araya getirecek. Tuzla Marina'nın ileri teknoloji sunan prestijli ve keyifli ortamında, deniz üzerinde test sürüşü yaparak tekne satın alma imkanına sahip olacak tüketicilere, bu fuara özel fiyat avantajları ve alım seçenekleri de sunulacak. Sektörün lider tekne ve ekipman firmaları, Broker firmaları, Charter firmaları da fuara katılarak, ikinci el tekne satın almak isteyenlere de kaçırılmayacak avantajlar sunacak. Teknesini yenilemek, eksik ve ihtiyaçlarını gidermek isteyenler de fuara katılan sektörün ekipman firmaları ile buluşarak hem birçok seçeneği bir arada bulacak hem de farklı fiyat aralıkları içinde tercih yapma imkanına kavuşacak.

 

Boat Show Eurasia Eylül’de

Yacht Show Eurasia'da, boyları 3 Metre ile 40 Metre arasında değişen 150'den fazla tekne, deniz tutkunları ile deniz üzerinde buluşacak. Öte yandan Via Fuarcılık tarafından düzenlenecek ikinci fuar organizasyonunu ise 27 Eylül - 02 Ekim tarihleri arasında Boat Show Eurasia markası altında Viaport Marina Tuzla'da gerçekleştirecek.

Kaynak: (EGEOLAY) - EGE OLAY Editör:
Etiketler: Türkiye’nin, en, yeni, denizcilik, fuarı, geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı