Haber Detayı
21 Nisan 2016 - Perşembe 09:27
 
TERBAY BAUMA 2016 FUARI‘NA ÇIKARMA YAPTI
EGEOLAY - İzmir’in ve Türkiye’nin 62 yıllık köklü sanayi kuruluşlarından Terbay Makina Endüstri A.Ş, Almanya’nın Münih kentinde 11-17 Nisan tarihleri arasında düzenlenen dünyaca ünlü uluslararası inşaat ve inşaat malzemesi makineleri ile inşaat araçları ve madencilik makineleri ihtisas fuarı Bauma 2016’ ya katıldı.
Yerel Haberi
TERBAY BAUMA 2016 FUARI‘NA ÇIKARMA YAPTI

60 ülkeden yaklaşık 3bin 400 katılımcının katıldığı bu önemli fuara başta Terbay Makina Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Baysak olmak üzere  yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

 

Abdullah Baysak, Bauma Fuarı’nın dünyanın en önemli sanayi fuarlarından olduğunu söyleyerek, inşaat, yapı malzemeleri makineleri, iş makineleri üreticilerin buluştuğu büyük bir platform olması sebebiyle yıllardır olduğu gibi, bu sene de Bauma Fuarı’na katıldıklarını ifade etti.

 

Baysak, ayrıca başta Caterpillar (CAT) şirketi olmak üzere Avrupa’nın sayılı iş makineleri üreticilerine OEM (Orijinal Ürün Üretici )olarak ihracat yaptıklarını ve bu fuarın Terbay için ihracat yönünden çok önemli bir fuar olduğunu söyleyerek, “Bauma sayesinde yeni firmalarla tanışma ve  işbirliği olanakları bulduk. Aynı zamanda Bauma, ihracatımızı arttırmada önemli bir kaldıraç oluşturmakla birlikte Terbay için önemli bir fırsat. Öte yandan, yeni gelişmeleri ve son teknolojiye sahip makineleri yakından görme fırsatı yakalıyoruz. Bu noktada, inovasyon çalışmalarımıza tüm kararlılığımızla devam ederek Terbay Makina’nın adına ve kalitesine yakışır şekilde üretimlerimize devam edeceğiz. Yapacağımız çalışmalarla sadece İzmir ve Ege Bölgesi’nin değil, Türkiye’nin ihracatına önemli katkılar koymaya devam edeceğiz” dedi.  

Kaynak: (EGEOLAY) - EGE OLAY Editör:
Etiketler: TERBAY, BAUMA, 2016, FUARI‘NA, ÇIKARMA, YAPTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı