Haber Detayı
10 Mart 2017 - Cuma 11:15
 
TATLIM TATLIM FİLMİ EKİBİ İZMİR’E GELİYOR
EGEOLAY/BKM´nin yapımcılığını gerçekleştirdiği, Yılmaz Erdoğan’ın hem senaryosunu yazıp hem de yönettiği “Tatlım Tatlım” filmi 17 Mart Cuma günü vizyona giriyor.
Magazin Haberi
TATLIM TATLIM FİLMİ EKİBİ İZMİR’E GELİYOR

Kapalı Gişe Gösterinin Sinema Uyarlaması

 

Yılmaz Erdoğan’ın Demet Akbağ ile birlikte uzun yıllar kapalı gişe oynadığı “Haybeden Gerçeküstü Aşk İsimli” tiyatro gösterisinin sinema versiyonu olan “Tatlım Tatlım”ın başrollerini, Aylin Kontente, Büşra Pekin, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman ve  Serkan Keskin paylaşıyor.

 

Hem Romantik Hem Komik

İlişkilerin çeşitli aşamalarında yaşananları, kadın ve erkek ekseni üzerinden eğlenceli bir dille anlatan, kendilerini olayların akışına bırakmış dört çiftin hikayesi “Tatlım Tatlım” filminin oyuncuları İstanbul’da ve Bursa’da gerçekleşen galaların ardından İzmir seyircisi ile buluşacak.

Filmin Oyuncuları İzmir Optimum Outlet’e Geliyor

Filmin İzmir galası, Aylin Kontente, Büşra Pekin, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu ve Fatih Artman’ın katılımları ile 18 Mart Cumartesi günü Saat:16.00’da BKM Ege Bölge Temsilciliği Devajans organizasyonu ile İzmir Optimum Outlet, Cinemaximum salonlarında gerçekleştirilecek.

Kaynak: (EGEOLAY) - EGE OLAY Editör:
Etiketler: TATLIM, TATLIM, FİLMİ, EKİBİ, İZMİR’E, GELİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı