Haber Detayı
17 Mayıs 2015 - Pazar 19:33
 
Ssangyong Tivoli İzmir'de Görücüye Çıktı
EGEOLAY-Türkiye distribütörlüğünü Şahsuvaroğlu Dış Ticaret’in yürüttüğü 4x4 uzmanı Güney Koreli SsangYong’un crossover segmentinde konumlandırdığı yeni modeli Tivoli İzmir'de görücüye çıktı. Tivoli'nin tanıtım toplantısı Gaziemir'deki YMY Otomotiv'de gerçekleşti. Tivoli'nin tanıtımını gerçekleştiren YMY otomotiv satış müdürü Emrah Demirpolat tanıtım toplantısına katılanlara 'Tivoli' ile ilgili ayrıntılı bilgi verdi.
Teknoloji Haberi
Ssangyong Tivoli İzmir'de Görücüye Çıktı

Ssangyong  Tivoli'nin tanıtım toplantısında konuşan satış müdürü Emrah Demirpolat Şu şekilde konuştu: Bizim için büyük bir anlam taşıyan ve yepyeni bir dönemin başlangıcı olacak yeni modelimiz Tivoli’nin tanışma günü etkinliğine hepiniz hoşgeldiniz.

350 MİLYON DOLARLIK YATIRIM

YMY Uluslararası Ticaret olarak, 13 satış noktasında Güney Koreli 4x4 uzmanı Ssangyong’un yetkili satıcısı olarak faaliyet göstermekteyiz. Grup şirketimiz ve aynı zamanda Ssangyong Türkiye Distribütörü Şahsuvaroğlu Dış Ticaret’in, yarım asırlık tecrübesi ile otomotiv sektöründe hizmet vermekteyiz. 1966 yılında kurulan Şahsuvaroğlu Dış Ticaret, 2000 yılına kadar birçok markanın bayiliğini gerçekleştirdikten sonra 2007 yılı Ekim ayı itibariyle Güney Koreli SsangYong’un Türkiye Distribütörlüğünü yapmaya başlamış, uzun bir dönem markamız adına büyük yatırımlar yapılmış ve bugün yaklaşık 350 milyon dolarlık bir yatırım rakamına ulaşılmıştır. Markamız tüm Türkiye’de 25 adet satış ve 41 adet servis noktasında %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle hizmet verir duruma gelmiştir.

DİNAMİK ÇİZGİLERE SAHİP ÖZEL TASARIM               

Bu büyük kurumun bir parçası olan bizler en başında ilettiğimiz gibi uzun zamandır beklediğimiz yeni modelimizle tanıştık ve istedik ki siz değerli müşterilerimizde bu kaliteyle hızlıca tanışsın. Yeni modelimiz Tivoli, önce Avrupa’da sonrasında da Türkiye’de satış trendi ciddi derecede artan B segmentinin kompakt SUV modellerinden biridir. Aracımızın gerek tasarımı gerekse donanımları itibariyle segmentinde oldukça özel bir konuma geleceğini ve bu oranda da talep göreceğini düşünüyoruz. 1.6 L benzinli motor, düz-otomatik şanzıman seçeneği ile gelecek olan modelimiz, çok dinamik çizgilere sahip olmakla birlikte özel bir tasarım olduğunu her detayında da gösteriyor olacak. Modelimizin siz değerli müşterilerimizi ciddi oranda memnun edeceğine gönülden inanıyoruz. Tivoli, bizlere çok daha büyük enerji verirken, bu enerji ve motivasyonla da mümkün olan en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

Burada hepinize tekrar hoşgeldiniz, şeref verdiniz diyor ve lafı daha fazla uzatmadan size 1.6  motor seçeneğine sahip yeni modelimiz Tivoli’yi takdim etmek istiyoruz.

Ssangyong Tivoli katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Tanıtımı yapılan 2 araç anında satıldı.

Kaynak: (EGEOLAY) - EGE OLAY Editör:
Etiketler: Ssangyong, Tivoli, İzmir'de, Görücüye, Çıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı