Haber Detayı
23 Mayıs 2015 - Cumartesi 13:11
 
SSANGYONG ANKARA İLE BÜYÜYOR
EGEOLAY-Şahsuvaroğlu Dış Ticaret, distribütörlüğünü yürüttüğü 4x4 uzmanı Güney Koreli SsangYong’un 30,000 metrekare alana sahip showroomunun açılışını Ankara’da görkemli bir törenle gerçekleştirirken yeni modeli Tivoli’yi Ankara’da tanıttı.
Teknoloji Haberi
SSANGYONG ANKARA İLE BÜYÜYOR

Ankara dünyanın en büyük Ssangyong plazası!

 

Ssangyong’un 30,000 metrekare alanı ile ‘Dünyanın En Büyük Ssangyong Plazası’ olarak inşa ettiği plazası Ankara görkemli bir törenle açıldı. Törende ayrıca crossover segmentindeki yeni modeli Tivoli tanıtıldı. Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nihat Şahsuvaroğlu ile şirketin üst düzey yöneticilerinin yanısıra Ssangyong Motor Company yetkililerinin katıldığı törende ayrıca. 1.6 litre benzinli motor seçeneğiyle Ocak ayında Kore’de satışa sunduğu, ciddi şekilde talep gören ve ilk 4 ay sonunda Kore’de yaklaşık 12,000 adetlik satış ile dikkatleri üzerine çeken modeli Tivoli, özellikleri ve tasarımından esinlenilen ‘Macera hiç bu kadar çekici olmamıştı’ sloganıyla Türk halkının beğenisine sunuldu.

 

Açılış konuşmasını yapan Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nihat Şahsuvaroğlu Ssangyong’un başarılı stratejisine vurgu yaparak global anlamda ciddi bir hareket yaşayan markanın, gelecek dönem için hızlı büyümesini sürdüreceklerini öngördüklerini iletti. Yeni modelin tasarımında ve oluşumunda uzun bir arge süreci ile 280 milyon euroluk bir yatırımın bulunduğunu anlatan Sn. Nihat Şahsuvaroğlu markanın bundan sonraki süreçte Avrupa pazarındaki trendleri yakında izlemesinin başarıyı artıracak ana etkenlerden olacağını vurguladı. Açılışını gerçekleştirdikleri showroomlarda üst düzey kaliteye önem verdiklerini ileten ve tüm bayilerine bu hususta teşekkürlerini ileten Sn. Nihat Şahsuvaroğlu, bu istek, enerji ve kalitenin kendilerine büyük heyecan verdiğini ve yatırımlara bu kapsamda hızla devam edeceklerini ileterek sözlerine son verdi.

 

 Nihat Şahsuvaroğlu sonrasında söz alan, Ssangyong Ortadoğu Müdürü Sn. Sung Kim Ssangyong’un büyüme trendini sürdüreceğini ve Avrupalı kullanıcıları için gereken tüm çalışmaları yapacaklarını ve tasarımları bu bakışla şekillendireceklerini ileterek, Şahsuvaroğlu Dış Ticaret’in markaya katkılarından büyük mutluluk duyduklarını ileterek kaliteli plaza yapısı ve organizasyon için teşekkürlerini iletti.

 

Sung Kim sonrasında konuşması ve sunumunu gerçekleştiren Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Sn. Yunus Şahsuvaroğlu, grubun yatırımları ve 2007 yılından bu yana geçilen süreci özetleyerek tüm bayileri ile bir bütün olup en iyisi için çalıştıklarını iletti. Sektörel olarak yavaşlama ve duraklama dönemleri olsa dahi  mümkün olan tüm alternatifleri çözüm odaklı yaklaşımlar ile aramaya devam edeceklerini belirtti ve  sonrasında Tivoli’yi misafirlerine tanıttı.

 

Macera hiç bu kadar çekici olmamıştı!

 

İlk bakışta SUV DNA’sı taşıyan karakteristik çizgileri ile göze çarpan Tivoli’nin B7 segmentindeki rakiplerine göre oldukça geniş iç hacmi, geri görüş kamerası, akıllı telefonunuzu araçtaki 7 inç büyüklüğündeki ekrana entegre edebilmenizi sağlayan akıllı ekran özelliği ve markanın olmazsa olmazlarından, maksimum güvenlik ilkesini destekleyen 7 hava yastığı ile sağladığı farklılıkların, rakipleri karşısında öne çıkacak ana unsurlar olduğunu vurgulayan Sn. Yunus Şahsuvaroğlu lüks, konfor ve güvenliğin Tivoli’de buluştuğunu iletti.

 

Tivoli, sahip olduğu tüm özellikler ve bu özelliklerin bileşiminden oluşan detaylar ile iç pazarda kendine hatrı sayılır bir yer edinecek gibi görünüyor. Son yıllarda fazlasıyla ilgi görmeye başlayan kompakt SUV sınıfında, oldukça titiz bir çalışma sürecinin ürünü olarak öne çıkacağına inandığımız modelin başlangıç paketi tahmini anahtar teslim fiyatı, trafik sigortası hariç 55,450 TL olarak belirtiliyor. Model gerek fiyat politikası gerekse donanım ve tasarımı ile her detayda özel bir araç olduğunu gösteriyor.

Kaynak: (EGEOLAY) - EGE OLAY Editör:
Etiketler: SSANGYONG, ANKARA, İLE, BÜYÜYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı