Haber Detayı
14 Mart 2015 - Cumartesi 22:39
 
Sizde İngilizce Öğrenmek İçin İngiltere Dil Okullarını Tercih Edin
İngiltere dil okulları fiyat listesi olarak baktığım da ise yine a&f eğitim farkını gördüm ve tercihimi en nihayetinde a&f eğitimden yana yaptım.
Eğitim Haberi
Sizde İngilizce Öğrenmek İçin İngiltere Dil Okullarını Tercih Edin

En sonunda ben de İngilizce öğrenmek için yola çıktım… İngilizce öğrenmek için gidilebilecek en iyi yerin dilin anavatanı olduğuna kanaat getirdim ve İngiltere’ye uzanacak güzel seyahatimin ilk adımlarını atmış oldum. İlk olarak güvenilir ve uzman kadroya sahip aynı zamanda fiyat konusunda cazip seçeneklere sahip olan a&f eğitim ile tanıştım ve kendileri bana oldukça samimi ve sıcak davrandılar. İngiltere’ye gittiğimde neler yapacağımı, ne kadar zamanlık bir süreçte kurs alacağımı ve nerelerde konaklayabileceğim gibi detaylarla bizzat yakından ilgilendiler. Açıkçası dil öğrenmeye giden yolda bu beni oldukça teşvik etti. Zira, gideceğiniz ülkede dili bilmiyor olacaksınız ve gitmeden önce size verilecek motivasyon ve imkanlar oldukça önemli. İngiltere dil okulları fiyat listesi olarak baktığım da ise yine a&f eğitim farkını gördüm ve tercihimi en nihayetinde a&f eğitimden yana yaptım.

Şunu söylemem gerekir ki İngiltere gerçekten muazzam bir ülke. Dil eğitimi almak için gitmeme rağmen başkent Londra’da seyahat ettiğim yerler tatil niteliğindeydi. a&f eğitimin farkını asıl İngiltere’ye geldiğimde anladım aslında. Gideceğim dil okulunu öğrendikten sonra gerekli işlemler halledildi ve konaklama konusunda yine avantajlı ve uygun fiyattan yer bulmamı sağladılar. İngiltere dil okulları hakkındaki ilk görüşüm oldukça etkileyici olduklarıydı. Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen öğrencilerle aynı ortamdasınız ve ayrım yok. Herkese sıcak davranan eğitim görevlileri olduğu gibi aynı zamanda dil eğitimi gördüğüm ortamda oldukça sıcaktı. Bir sürü farklı ırktan ve ülkeden insanla tanışma fırsatını yakaladım. İngiltere dil okulları, öğrencileri seviyelerine göre ayırıyor. Hiç bilmediğim bir dili 1-2 hafta içerisinde temel kavramlarını öğrenerek konuşmaya başladım. Türkiye’de olsam böyle bir şansım yoktu, çünkü kursta İngilizce evde veya arkadaş ortamımda tekrar Türkçe konuşacaktım ve pratik imkânım pek fazla olmayacaktı. Kendi tercihimi İngiltere’den yana yaptığım için oldukça mutluyum.
 

Dil okulu ve dil eğitimi bir yana dursun, aynı zamanda bana tatil imkanı sağlayan İngiltere’nin mimari yapısı oldukça dikkat çekici. Hayalimdeki şehirlerden biri olan Londra başta olmak üzere birçok farklı şehri ziyaret ettim, yemeklerini tattım ve kültürlerini tanıdım. Bu yazı aracılığıyla a&f eğitime tekrar teşekkürlerimi sunuyorum

A&F EĞİTİM

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sizde, İngilizce, Öğrenmek, İçin, İngiltere, Dil, Okullarını, Tercih, Ed
Yorumlar
Haber Yazılımı