Haber Detayı
29 Temmuz 2017 - Cumartesi 17:33
 
Şenol Güneş'ten Milli Takım açıklaması
EGEOLAY/Adı milli takımla anılan Şenol Güneş, "Kelime oyunu yapmıyorum, çok net konuşuyorum. Şu anda Beşiktaş'tayım ve burada mutluyum." dedi.
Spor Haberi
Şenol Güneş'ten Milli Takım açıklaması

Adı milli takımla anılan Şenol Güneş, "Kelime oyunu yapmıyorum, çok net konuşuyorum. Şu anda Beşiktaş'tayım ve burada mutluyum." dedi. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, siyah-beyazlıların İspanya kampında basın toplantısı düzenledi. 

Tecrübeli teknik adam, adının milli takımla anılmasıyla ilgili olarak, "Öncelikle orada çalışan insanları tahrip etmemek gerek. Konuşurken dikkatli olmak lazım. Hepimiz bu ülkenin insanıyız. Milli takım bu ülkedeki futbolun en üst noktası. Milli takıma gelen antrenör ortak bir değerdir. Onları sonuçlara göre yargılamak doğru değil. Çalışanları yıpratırsak, gelecek olanları da yıpratmış oluruz." dedi. 

"BEN BEŞİKTAŞ'LA İMZAMI ATTIM" 

"Fatih hoca çok önemli işler yaptı." diyen Güneş, "Futbolsal hataları olabilir hepimiz hata yaptık. Milli takım için adımı kim düşündüyse teşekkür ediyorum. Ben şu anda Beşiktaş'la yeni bir mukavele yaptım. O zaman da paramla ilgili çeşitli eleştiriler oldu. Nedense hep benim üzerimden spekülasyon yapılıyor. Neredeyse başkanla kavga ettiğimizi söylediler. Ben Beşiktaş'la imzamı attım. Buraya ait biriyim. Olmasaydım belki bir tartışma olabilirdi. Şu anda çalıştığım ve ait olduğum bir kurum var. Kurumlar, camialar, devlet, millet önemli. Benim resmi olarak böyle bir şey yapmam mümkün değil. Duygusal olarak da böyle bir şey yapmam mümkün değil. Kelime oyunu yapmıyorum, çok net konuşuyorum. Şu anda Beşiktaş'tayım ve burada mutluyum." şeklinde konuştu. 

"BANA TEKLİF GELİRSE..." 

Kendisine teklif gelmesi halinde Güneş, "Burada çalışırken bana bir teklif gelirse hemen gider başkana söylerim kararı verecek odur. Benim şahsi fikrimce hem kulübü hem de milli takımı çalıştırmak doğru değil." ifadelerini kullandı.(Ntvspor)

Kaynak: (EGEOLAY) - EGE OLAY Editör:
Etiketler: Şenol, Güneş'ten, Milli, Takım, açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı