Haber Detayı
22 Nisan 2015 - Çarşamba 10:24
 
SENEM KILIÇ: “PARLAMENTER REJİMİN ASIL SAHİBİ ÇOCUKLARIMIZDIR”
EGE OLAY- MHP İzmir 1'inci Bölge Milletvekili Adayı Senem Kılıç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı bir mesajla kutladı.
Siyaset Haberi
SENEM KILIÇ: “PARLAMENTER REJİMİN ASIL SAHİBİ ÇOCUKLARIMIZDIR”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir 1'inci Bölge Milletvekili Adayı Senem Kılıç, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı ve tüm İslam aleminin Regaip Kandili'ni kutladı.

Çocukların ulvi değerlerle ve sevgiyle büyütülmesinin önemini vurgulayan Kılıç, geleceğin büyükleri olan çocukların tam donanımlı bireyler olarak yetiştirilmesi gerektiğini söyledi.

“Ulu Önder Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bu özel gün, aynı zamanda Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış günü ve parlamenter rejimin başladığı gündür” diyen MHP İzmir 1'inci Bölge Milletvekili Adayı Senem Kılıç sözlerine şöyle devam etti:

“Büyük Önder Atatürk, 23 Nisanı çocuklara emanet ederek, aslında bu ülkenin geleceğini de onlara emanet etmiştir. Dolayısıyla ülkemizin demokratik düzeni, varlığı, parlamenter sistemin korunması çocuklarımıza emanet edilmiştir. Çocuklar bugünümüzdür, geleceğimizdir, varlığımızdır. Bir ülkenin sevgiyle büyütülen, öz bilinci, öz saygınlığı yüksek, birbirine saygıda belli bir yere gelebilen bireylerle güçleneceğini unutmamak gerekir. Birlik ve beraberlik istiyorsak, bunun temelinde mutlaka sevginin yattığını bilmeliyiz. O yüzden çocuklar bizim geleceğimiz ve çocukları sevgi dolu yetiştirmeliyiz. Çocuklarımızı geleceğimizin bir parçası olarak görüp gerekli yatırımı bugünden yapmalı; eğitim, sağlık, sosyal, kültürel konularda, bilim, bilişim konularında onları yetiştirmeliyiz”

 
Kaynak: (EGEOLAY) - EGE OLAY Editör:
Etiketler: SENEM, KILIÇ:, “PARLAMENTER, REJİMİN, ASIL, SAHİBİ, ÇOCUKLARIMIZDIR”,
Yorumlar
Haber Yazılımı