k">"CHP’nin söylediklerinin hiçbir hukuki ve siyasi temeli yok"
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
FOÇA’LI TAEKWONDOCULAR, ESKİŞEHİR YOLCUSU
FOÇA’LI TAEKWONDOCULAR, ESKİŞEHİR YOLCUSU
Ödemiş Belediyesi, Köseler ve Kemenler okulu öğrencileriyle 23 Nisanı kutladı
Ödemiş Belediyesi, Köseler ve Kemenler okulu öğrencileriyle 23 Nisanı kutladı
Haber Detayı
22 Nisan 2016 - Cuma 15:59
 
“Sayenizde başkan oldum, inşallah siz de olursunuz”
EGEOLAY - AK Parti 24.Dönem İzmir Milletvekili Rifat Sait’in kızı Asrın Zeynep Sait, okulunda başkanlık yarışında vaat ettiği, Cumhurbaşkanlığı külliyesi ziyaretini gerçekleştirdi.
Yerel Haberi
“Sayenizde başkan oldum, inşallah siz de olursunuz”

SÖZÜNÜ TUTTU, VAADİNİ YERİNE GETİRDİ

Asrın Zeynep Sait, İzmir Gaziemir Çağdaş Eğitim kolejinde, okulunun öğrenci Başkan adayı oldu. Başkanlık yarışında öyle bir vaat verdi ki; öğrenci arkadaşları pek inanmasa da onu onu başkan seçtiler. Zeynep, arkadaşlarına; “ Başkan olursam sizleri Cumhurbaşkanlığı külliyesine götürüp orada Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüreceğim” diyerek önemli bir vaat verdi. Bu vaat onun başkan açık ara başkan seçilmesine yetti. Ardından okuldaki öğrenci arkadaşları ve öğretmenleri Zeynep’ten sözünü yerine getirmesini istediler. Zeynep, babası eski vekil Rifat Sait’i devreye soktu. İzmir eski vekili Rifat Sait’in girişimleriyle Külliyeden randevu alındı. İzmir’den 50 kişilik öğrenci, veli ve öğretmenlerden oluşan bir grup Cumhurbaşkanlığı külliyesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından karşılandı ve misafir edildi.

 

CUMHURBAŞKANIM, İNŞALLAH SİZ DE BAŞKAN OLURSUNUZ

Asrın Zeynep Sait, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile karşılaştığında, “Cumhurbaşkanım, sizin sayenizde okulumda Başkan oldum, inşallah siz de Türkiye’nin Başkanı olursunuz” deyince Cumhurbaşkanı Erdoğan tebessüm ederek Zeynep’in saçlarını okşadı. Asrın Zeynep Sait, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile selfi çektirmeyi de ihmal etmedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir’den gelen heyetle tek tek ilgilendi, ikramlarda bulundu. Ziyarete gelen tüm katılımcılara birer kalem hediye eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir’e selamlarını iletti.

 

TBMM VE AK PARTİ GENEL MERKEZİNİ DE ZİYARET ETTİLER

Aynı heyetle Külliyeye gelen bir hafız öğrenci Cumhurbaşkanı Erdoğan için şiir okudu. Heyetle tek tek fotoğraf çektiren Erdoğan’a eski vekil Rifat Sait tarafından İzmir’den getirilen özel bir tablo hediye edildi. Külliye gezisi vesilesiyle Ankara’da bulunan heyet, Ankara’da M.Akif Ersoy’un İstiklal marşını yazdığı evin bulunduğu Tacettin dergâhını ziyaret edip dualar ettiler. Heyet, TBMM’yi de ziyaret ederek burada İzmir milletvekili Atilla Kaya tarafından misafir edildiler. Heyet son olarak AK Parti Genel merkezini ziyaret etti. Burada Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan yardımcısı Mustafa ataş tarafından karşılanan heyete birer ajanda hediye edildi.

 

ASRIN BAŞKANI

Gezi sonrası Asrın Zeynep Sait’e teşekkür eden öğrenci arkadaşları, onu “Asrın Başkanı “ sloganları eşliğinde alkışladılar.

Kaynak: (EGEOLAY) - EGE OLAY Editör:
Etiketler: “Sayenizde, başkan, oldum,, inşallah, siz, de, olursunuz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı