Haber Detayı
09 Mayıs 2017 - Salı 12:03
 
PANASONIC,YENİ NESİL ENTEGRE GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİNİ İZMİR’DE TANITTI…
EGEOLAY/Dünyaca ünlü Japon markası Panasonic, şimdi entegre güvenlik çözümleri ile Türkiye pazarına güvenli ve tam entegre çözümler sunuyor. Güçlü marka, son teknoloji çözümlerini İzmir Hilton Hotel’de verdiği seminerle tanıttı.
Teknoloji Haberi
PANASONIC,YENİ NESİL ENTEGRE GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİNİ  İZMİR’DE TANITTI…

Yoğun ilgi gören seminerin ilk bölümünde Panasonic yangın algılama sistemleri hakkında genel bilgi verilirken katılımcılara gelişmiş akıllı dedektör teknolojisi ve tehlikeli alanlarda yüksek koruma özelliği anlatıldı. İkinci bölümde ise Panasonic entegre güvenlik çözümlerinin geniş kapsamlı portföyü tanıtıldı. Daha sonra, zorlu çevre koşulları için yenilikçi teknolojiler ve Panasonic 4K güvenlik kamerası çözümleri hakkında sunum gerçekleştirildi.

Yüksek doğruluk performansıyla başarısı dünyada birçok endüstride kanıtlanan Panasonic Yangın Algılama Sistemleri, 30 yılı aşkın deneyimle dünya sınıfı koruma sunuyor. Yangına karşı doğru zamanda doğru alarmın yanı sıra yangına yol açabilecek durumları da önceden bildirmek üzere tasarlanmış teknolojisiyle Panasonic Yangın Algılama Sistemleri, tüm binalar için gereken güvenlik ve emniyeti profesyonel çözümlerle buluşturuyor. Panasonic Yangın Alarm Sistemleri, hem kontrol panellerinde hem de dedektörlerde ileri Panasonic teknolojilerinin kullanılması sayesinde, yüksek güvenirliliğin yanı sıra yanlış alarm sayısında azalmayı da garanti ediyor. Yeni nesil yangın algılama sistemi EBL512 G3, ortama uyum sağlayan dedektörlerle birlikte çalışan benzersiz işlevsellik, kendini uyarlama ve interaktif özellikleriyle binalara, iş yerlerine güvenlik, koruma ve konfor sunuyor. 

Kaynak: (EGEOLAY) - EGE OLAY Editör:
Etiketler: PANASONIC,YENİ, NESİL, ENTEGRE, GÜVENLİK, ÇÖZÜMLERİNİ, , İZMİR’DE, TANITTI…, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı