Haber Detayı
13 Nisan 2017 - Perşembe 10:12
 
MHP ŞEHZADELER İLÇE BAŞKANI ŞENER ÖZTEN’DEN PARTİ İÇİ MUHALİF GRUPLARA SERT CEVAP
EGEOLAY/Manisa’da Milliyetçi Hareket Partisi’nde bir dönem görev almış grupların yaptığı referandum açıklaması üzerine MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener ÖZTEN’ den jet yanıt geldi. Bir yerel gazetede akşam saatlerinde yayınlanan ‘’Manisa’da Ülkücü Taban Hayır Diyor’’ haberine aynı saatler içinde cevap veren ÖZTEN sert konuştu. Yapılan yazılı açıklama da ise şu ifadelere yer verildi;
Yerel Haberi
MHP ŞEHZADELER İLÇE BAŞKANI ŞENER ÖZTEN’DEN PARTİ İÇİ MUHALİF GRUPLARA SERT CEVAP

‘’Sosyal medyadan alıntı, kendi iradeleri üzerinde birkaç söylem’’

Bugün birtakım yerel basın organlarında kendini ülkücü hareketin tabanı, çok önemli bir grupmuş gibi lanse etmeye çalışan bir grubun yaptığı basın açıklamasına şahit olduk. Sosyal medyadan alıntı, kendi iradeleri üzerinde birkaç söylem ve 16 kişilik bir fotoğraf karesi ile ‘’Manisa’da ülkücü hareketin tabanı hayır diyor’’ şeklinde kendini ifade etmeye çalışan bu çevrelerin basit ve nafile çabalarını derin bir hüzün ve bir o kadarda tebessüm ile seyrediyoruz.

‘’Ülkücü hareketin tabanı 16 veya 20 kişilik gruptan müteşekkil değildir.’’

Öncelikle söz konusu şahıslara hatırlatmak isteriz ki, ülkücü hareketin tabanı 16 veya 20 kişilik gruptan müteşekkil değildir. Ve bu tarz söylemlerle kimse ülkücülerin iradelerine şerh koyma çabasına girişmemelidir. Zamanında partimiz bünyesinde görev almış bu arkadaşlar ne yazık ki, teşkilatları ve liderimizi eleştirme noktasında üslup sınıfında kalmış, kendilerini içinden çıkılamaz bir siyasi bataklığa sürüklemişlerdir.

‘’ Ahde vefasızlığından değil, hadiseleri analiz etmekte ki etkisizliğindendir.’’

Özellikle bu grubun içerisinde Sayın Genel Başkanımızın teveccüh gösterip iki dönem milletvekili adayı gösterdiği toplamda 3 dönem MYK üyeliği ve Divan Kurulu Üyeliği yapmış bir eski vekilimizin bu tarz siyasi oyunlara kalkışması hazindir. Teşkilatlara örnek olması gerekirken, giriştiği yersiz çabalar kendi şahsı adına elim bir tablodur. Bizler yine de inanıyoruz ki kendisinin, Bilge liderimiz Devlet BAHÇELİ ile uzun yıllar çalışma şansı bulupta kendisinden hiçbir feyz alamaması, ve liderimizin zatını kavrayamaması ahde vefasızlığından değil, hadiseleri analiz etmekte ki etkisizliğindendir.

‘’Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları, gerçek taban sokaklardadır, insanımızla içiçedir.’’

Hareketin çeşitli kademelerinde görev yapmış olmasına rağmen algılayamamış olanlar için tekrar etmekte fayda görüyoruz. Milliyetçi ülkücü hareketin tabanı teşkilatlardır. Teşkilatlarımız Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ’ nin işaret ettiği yolda, vatanın bölünmez bütünlüğü ve milletin bekası için görevi başındadır. Ve bizim yönetimimiz birilerinin sosyal medyada atanmış, seçilmiş kavgalarına iştirak etmeyecek, siyasi ikbal derdi ile hareket edip milletin bekasını kendi emellerine kamuflaj organı yapanlara cevabını sandıkta verecektir. Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları, yani gerçek taban sokaklardadır, insanımızla içiçedir. Biz tabanız diye iddiada bulunanların sıkmadığı ellere, girmediği gönüllere ulaşıp gerçek ülkücü tabanıyla kucaklaşmaktadır. Tarih dünde olduğu gibi bugünde, yarında Milliyetçi Hareket Partisinin milli vicdan ve sorumluluk duygularıyla attığı adımları yazacak, hakkını verecektir. 

Kaynak: (EGEOLAY) - EGE OLAY Editör:
Etiketler: MHP, ŞEHZADELER, İLÇE, BAŞKANI, ŞENER, ÖZTEN’DEN, PARTİ, İÇİ, MUHALİF, GRUPLARA, SERT, CEVAP,
Yorumlar
Haber Yazılımı