Haber Detayı
02 Mart 2018 - Cuma 23:18
 
MHP İZMİR’DE TÜM BİRİMLERİ VE TÜM POTANSİYELİYLE SAHADA
EGEOLAY/Milliyetçi Hareket Partisi 18 Mart’ta Ankara’da yapılacak olan “Milli Duruş, Şühedaya Vefa, Millete Beka” isimli 12. Olağan Büyük Kurultayına hazırlanırken İzmir İl teşkilatında tüm birimleriyle sahada çalışıyor.
Siyaset Haberi
MHP İZMİR’DE TÜM BİRİMLERİ VE TÜM POTANSİYELİYLE SAHADA

Teşkilat birimi il Başkanı Necat Karataş’ın başkanlığında şuana kadar 26 ilçede mahalle temsilcilerine yönelik bilgilendirme toplantılarını gerçekleştirdi. Bir çok ilçe teşkilatımız da geniş kapsamlı üye katılım törenleri düzenliyor.

Basın, Medya ve Tanıtım birimi başlattığı 7 gün 24 saat Whatsapp iletişim hattına gelen sorun, şikayet, talep ve öneri mesajlarını değerlendirmeye alıyor. Kısa, orta ve uzun mesafede çözümü için ilgili birimlerce çalışmalarda bulunuyor.

AR-GE  birimi oluşturduğu geniş kapsamlı ekiple İzmir’i ilçe ilçe masaya yatırıp, önümüzdeki mahalli idareler seçimleri için proje üretiyorlar.

Yerel Yönetimler birimi hazırlıklarını bitirdiği ilçe ölçeğindeki belediyecilik hizmetleri ie ilgili anket ve kamuoyu araştırmaları için geniş bir kadroyla çok yakında alana inecekler.

Sekreter ve Muhasip birimleri ilçe düzeyinde karşılıklarına gerekli tüm eğitim çalışmalarını verdiler.

STK birimi İzmir ilindeki tüm sanayi, ticaret ve esnaf odaları, iş adamları dernekleri, vakıf, sendika, hemşeri dernekleri ve muhtarlarla ilgili geniş kapsamlı bir çalışma yürütüyorlar.

Seçim işleri birimi 2019 yılında gerçekleşecek seçimler için şimdiden tüm sandık ve okul sorumluları ile seçim kurullarındaki temsilcilerimiz ile ilgili çalışmalarını tamamlamak üzereler.

Halkla İlişkiler birimi Hergün il binamızı ziyaret eden vatandaşlarımızla ilgilenip, dertlerine deva olmaya çalışıyor. Dertleşip Hem hal oluyorlar.

Bu çalışmalar neticesinde bir değerlendirmede bulunan İl Başkanı Necat KARATAŞ;       Geçmiş seçimlerde tespit edilen aksaklıkları gidererek birimler arasında uyumu sağlamak amacıyla azami dikkati gösteriyoruz.

Hedefimiz 2019 seçimleri, bu sebeple Milliyetçi Hareket Partisi Genel merkezinin talimatları ve genelgeleri doğrultusunda çalışmalarımızı hassasiyetle sürdürmekteyiz. Gerek mahalle temsilcilerimiz, gerekse de okul sorumluları, sandık görevlilerinin görev ve sorumlulukları hassasiyetle anlatılıyor.

İlçe Teşkilatlarımızda gerçekleştirdiğimiz toplantılarda Milliyetçi hareket partisinin ve Liderimiz Sayın: Devlet BAHÇELİ beyin Türk Milleti Türk Devletinin geleceği adına geçmiş yıllardaki önerilerini ve kaygılarını anlatmaktayız. Bir taraftan da bu zorlu sürecin içinden çıkılabilmesi için Genel Başkanımızın ve Partimizin Azami gayreti ve fedakarlıklarını anlatmaktayız. Bu Çalışmalarımızın arkasından da üye katılım organizasyonuna devam edeceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi huzurlu uyumlu dedikodu ve fitneden uzak bir çalışma ortamı yakalamıştır şükürler olsun, bizlere düşende bu güzel ortamı gereği gibi değerlendirmek ve ileri süreçte partimizi başarılı kılmaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, İZMİR’DE, TÜM, BİRİMLERİ, VE, TÜM, POTANSİYELİYLE, SAHADA,
Yorumlar
Haber Yazılımı