Haber Detayı
03 Ekim 2018 - Çarşamba 15:22
 
Menemen ADSM üyesine yapılan saldırıya tepki
EGEOLAY/Tepkiyle kalmayıp saldırıyı yapan Başhekim Özel Kalemi aynı zamanda Tüm İş Konfederasyonu İzmir İl Başkanı M. Metin Durur ve ona sahip çıkan olayı kapatmaya çalışan Hastane Başhekimini tüm basın mensupları önünde kınıyoruz.
Sağlık Haberi
Menemen ADSM üyesine yapılan saldırıya tepki

Olay 18 Eylül 2018 tarihinde Başhekim özel kalemi M. Metin Durur tarafından üyemiz Aynıyat Saymanı Kerem Coşkun’a hakaret etmiş ardından darp etmiştir. Yapılacak incelemede kamera kayıtları ve şahitleri mevcuttur.

Olayın kapatılması için uğraşan Menemen Ağız ve Diş Sağlığı merkezi Başhekim, üyemize yapılan saldırı yetmezmiş gibi şimdide makamından aldığı güç ile sistemli bir şekilde ilçe temsilcimiz ve üyelerimize Mobing yapmaktadır. Var olan sendika odamızı kapatmaya çalışmaktadır. İl Sağlık Müdürlüğüne yapmış olduğumuz ve ekte sunmuş olduğumuz tutanaklar ve darp raporuyla birlikte soruşturmanın bir an önce açılmasını talep ediyoruz.

Saldırıyı yapanlara sahip çıkan, olayın kapatılması için her türlü tehdidi savuran, ardından üye ve temsilcilerimize mobing yapan sorumlular hakkında gerekli soruşturmanın açılması için dilekçemizi İl Sağlık Müdürlüğüne sunuyoruz.

Bu olayın sorumlularına buradan sesleniyoruz.                                                

“Gücünü makamdan alanlar,  makam gittiğinde ortada kalırlar” yapılan haksızlığa ve mobinge sessiz kalmayacağımızı her türlü saldırıyı yapan kişi ve onları koruyan idareci hakkında suç duyurusunda bulunacağımızı bir kez daha vurguluyoruz, soruşturma sürecinin sonuna kadar takipçisi olacağımızı tüm kamuoyuna ve siz değerli basın mensuplarının bilmesini istiyoruz.

Kaynak: (EGEOLAY) - EGE OLAY Editör:
Etiketler: Menemen, ADSM, üyesine, yapılan, saldırıya, tepki,
Yorumlar
Haber Yazılımı