Haber Detayı
14 Mart 2016 - Pazartesi 16:41
 
MANİSA BÜYÜKŞEHİR, BİR TELEFON KADAR YAKIN
EGEOLAY-MANİSA Büyükşehir Belediyesi, il genelindeki mahallelerin sorunlarını bir bir çözüyor.
Yerel Haberi
MANİSA BÜYÜKŞEHİR, BİR TELEFON KADAR YAKIN

Yürütülen çalışmalar kapsamında Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı’na gelen talepler ilgili birimlere aktarılarak vatandaşların sıkıntılarının kısa sürede çözülmesi sağlanıyor. Bu doğrultuda Küçükbelen Mahallesi’nden gelen cami boyama talebi de Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’nca yerine getirildi. 
 
Manisa Büyükşehir Belediyesi il genelindeki mahallelerden gelen talepleri yerine getirerek vatandaşların takdirini toplamaya devam ediyor. Bu kapsamda önemli bir görev üstlenen Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı, mahalle muhtarları ve mahalle sakinlerinden gelen talepleri ilgili daire başkanlıklarına aktararak vatandaşların sorunlarının çözülmesini sağlıyor. Bu kapsamda son olarak Yunusemre’ye bağlı Küçükbelen Mahallesi’nin cami boyama ve aydınlatma talebi kısa sürede yerine getirildi. 
 
Mahallelerimizle iletişim halindeyiz
Konuyla ilgili bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Cem Çöllü, “Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı olarak mahalle muhtarlarımız ve mahallelerimiz ile sürekli iletişim halindeyiz. Onların sorunlarını, sıkıntılarını ve taleplerini alarak ilgili daire başkanlıklarımıza aktarıyoruz. Bu kapsamda Yunusemre ilçesi Küçükbelen Mahallemizden Muhtar Enver Uslu ve İmam Ahmet Doğan’dan mahallede bulunan caminin boyanması ve ışıklandırılması talebi geldi. Talebi aynı gün Fen İşleri Daire Başkanlığımıza aktardık. Fen İşleri Dairesi Başkanlığımız da yine aynı gün harekete geçerek, kısa sürede camimizin boyamasını ve ışıklandırmasını gerçekleştirdi” dedi. 
 
Küçükbelen Mahallesi’nden Başkan Ergün’e teşekkür
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e gerçekleştirilen boyama çalışması nedeniyle teşekkür eden Cami İmamı Ahmet Doğan, “Biz Büyükşehir Belediyesini bir kere telefonla aradık. Bir telefonla gelip, camimizi boyayacaklarını hiç tahmin etmemiştik. Hemen ardından da aydınlatma işlemini gerçekleştirdiler. Çok mutlu olduk. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e teşekkür ederiz” diye konuştu. 
Kaynak: (EGEOLAY) - EGE OLAY Editör:
Etiketler: MANİSA, BÜYÜKŞEHİR,, BİR, TELEFON, KADAR, YAKIN,
Yorumlar
Haber Yazılımı