Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 00:52
 
LADA İLE ZAVOLİ ARASINDA BÜYÜK ANLAŞMA…
EGEOLAY/Rusya Federasyonu’nun en büyük otomobil üreticisi Avtovaz’ın ürettiğiLada’ların Türkiye’de LPG dönüşümünü İtalyan Zavoli gerçekleştirecek. İki şirket arasında sıfır araçları kapsayan LPG dönüşümü işbirliği protokolü imzalandı.
Ekonomi Haberi
LADA İLE ZAVOLİ ARASINDA BÜYÜK ANLAŞMA…

İtalyan Zavoli markasının Türkiye distribütörü Zavoli Şirketler Grubu ile Rusya Federasyonu’nun en büyük otomobil üreticisi Avtovaz’ın Lada markasının Türkiye distribütörü Sever Oto arasında sıfır araçları kapsayan LPG dönüşümü işbirliği protokolü imzalandı.

Kuşadası’nda düzenlenen törene Zavoli Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Fırat, Sever Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Vatansever, İtalya Zavoli şirketi CEO’su CesarePollini, Rusya Federasyonu Avtovaz firması adına StanislavGlovoruhin, Rusya Federasyonu Ticaret Temsilcisi Aydar Gasipgulin, Lukoil firması CEO’su ArashRepac ve Vladimir Davidovic, Sever Otomotiv ve Zavoli Şirketler Grubunun yöneticileri katıldı.

İmza töreninde konuşan Zavoli Polaris Enjeksiyonlu Otogaz Sistemleri Satış ve Pazarlama Müdürü Fırat Edemen, ülkemizde yeniden güçlü bir şekilde vitrine çıkan Lada araçlarının LPG dönüşümü için Türkiye distribütörü Sever Oto ile işbirliği protokolü imzaladıklarını belirterek “ kalitesi, gücü ve dayanıklılığı ile tanınan Lada araçlarının yüksek performansını biliyoruz.  Bundan böyle Lada’nın LPG dönüşümünü Zavoli sağlayacak” dedi.

YAYGIN SERVİS AĞI VE GARANTİ

Sever Oto’nun, distribütörlüğünü yaptığı Lada araçların dönüşümü konusunda Zavoli Polaris’i tercih etmesinin mutluluğunun yanında sorumluluğunu da taşıdıklarını ifade eden Fırat Edemen şunları söyledi “ 5 bölge bayiliği ve 350 servis noktası ile ülkenin her noktasında hizmet veriyoruz. Türkiye’de önemli bir Pazar payına sahibiz. Yeni teknolojik yatırım ve AR-GE çalışmaları ile altın çağını çağımızı yaşıyoruz. Bu anlaşma; tüketiciye, kalite, performans ve tasarruf olarak yansıyacak ayrıca çevre açısından ülkemize de büyük katkılarda bulunacaktır. Bugüne kadar olduğu gibi, Zavoli, Cangas ve SAKA olarak 100 tüketici memnuniyeti ilkesiyle müşterilerimize güvenilir, yenilikçi, teknolojik ve doğa dostu ürünler sunmaya devam edeceğiz. Bu işbirliği ile Lada ve Sever Oto ailesine de hizmet verecek olmamız bizi gururlandırıyor” ifadesini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: LADA, İLE, ZAVOLİ, ARASINDA, BÜYÜK, ANLAŞMA…,
Yorumlar
Haber Yazılımı