Haber Detayı
27 Şubat 2018 - Salı 13:05
 
Kılıçdaroğlu'dan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Kadir Mısıroğlu sorusu
EGEOLAY/CHP Lideri Kılıçdaroğlu, ''Kadir Mısıroğlu diye bir soytarı var. Bu öyle bir soytarı ki 'Keşke Yunan galip gelseydi' diyor Milli Kurtuluş Savaşı'nda. Hastalandı sözde; Erdoğan onu ziyarete gitti. Sevgili Recep Bey sen Kadir Mısıroğlu'nun görüşlerini paylaşıyor musun? O, Milli Kurtuluş Savaşı'na ve vatana ihanet etti sen de bu ihanetin bir parçası mısın?'' dedi.
Siyaset Haberi
Kılıçdaroğlu'dan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Kadir Mısıroğlu sorusu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu.

Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarından satır başları şöyle:

''Milli Eğitim Bakanı 109 bin öğretmen açığımız var diyor. CHP iktidarında göreceksiniz baş tacı yaptığımız tek meslek öğretmenlik mesleği olacaktır. Taşımalı eğitime son vereceğiz. CHP toplumun her kesiminin umudu olmuş durumunda.

 

''VATANDAŞIN ÖDEDİĞİ FAİZLER 620 MİLYAR LİRAYI AŞTI''

Vatandaşın borç batağında olduğunu defalarca bu kürsüden ifade ettim. Vatandaşın ödediği faizler 620 milyar lirayı aştı. Bu hükümet faiz lobilerinin tefecilerin hükümetidir.

''KADİR MISIROĞLU DİYE BİR SOYTARI VAR''

Bir soytarı daha var bu da akademisyen. Abdullah Akın. Çanakkale Üniversitesi'nde görev yapıyor Çanakkale ve Bursa'da genelev olarak kullanılan camiler vardı diyor. Bu soytarıya da acaba Recep Bey Meclis Başkanı gidecek mi?

''ŞEKER FABRİKALARI BİZİM TARİHİMİZDİR''

Şeker fabrikaları bizim tarihimizdir o fabrikaları yaşatmak hepimizin ortak görevidir. Her fabrika cumhuriyetin bir kalesidir o kaleye sahip çıkmak hepimizin ortak görevidir.(NTV)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kılıçdaroğlu'dan,, Cumhurbaşkanı, Erdoğan'a, Kadir, Mısıroğlu, sorusu,
Yorumlar
Haber Yazılımı