Haber Detayı
13 Şubat 2018 - Salı 23:17
 
İZMİR TRABZON KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİNİN 2. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
EGEOLAY/3 Şubat Cumartesi günü Karşıyaka Neta Spor Kulübü tesislerinde gerçekleştirilen ve şölen havasında geçen genel kurulda Trabzonlular, “Mesele mücadele ise Trabzonumuz da Suriye ile komşudur’’ sözleriyle Afrin’de gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı’na desteklerini ifade ettiler.
İzmir Haberi
İZMİR TRABZON KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİNİN 2. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

Divan başkanlığını EKAF eski başkanı D. Ali Özkan’ın yaptığı genel kurulda divan üyeleri Tekel eski Müdürü Hüseyin Koç, TÜRKAV İzmir Şube Başkanı Birol Demirci ve Ahmet Bulut’tan oluştu.

Genel Kurulda yönetim kurulu başkanlığına Mehmet KARAL seçilirken Selim KALEMCİ başkan yardımcısı oldu. Yönetim kurulu ise Yusuf PEKEN, Bülent DURMUŞ, Hakan SARAL, Ali KALTABAN, Halit KILIÇ, İhsan CORUHLU, Halit PEKEN, Aziz LİDER, Turgay Kürşat ÇAKMAK, Sıdıka ŞEN, Hamit KÖKCAN, Ahmet TOK ve Davut ÇİLİNGİROĞLU’ndan oluştu. Denetim kurulunda bulunan üç isimse şöyle; Hüseyin ÇAKIROĞLU, Ahmet Murat SARAL, Tansel ERTÜRK.

Gençlik kolu başkanı olarak Osman YARDIM’ın seçildiği genel kurulda Federasyon Delegeleri ise Yusuf LİDER, Cevat KARAL, Ahmet BULUT, Recep PERVANLAR, Kadir BEKAR oldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İZMİR, TRABZON, KÜLTÜR, VE, DAYANIŞMA, DERNEĞİNİN, 2., OLAĞAN, GENEL, KURULU, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı