Haber Detayı
12 Ocak 2018 - Cuma 12:49
 
'İzmir’de Ülkücüler Liderinin Emrindedir'
EGEOLAY/Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz ‘Bilge Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli Türk Milleti’nin Mukadder Güvencesidir. Ülkücü Gençlik Başbuğumuzun İzinde Liderimizin Emrindedir!’ içerikli bir açıklamada bulundu. Buna istinaden bir basın açıklaması da Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanı Ömür Raşit Tayfur’dan geldi.
Siyaset Haberi
'İzmir’de Ülkücüler Liderinin Emrindedir'

Tayfur yaptığı açıklamada Türk milletinin sahipsiz ve aciz olmadığına değinerek, ‘Bizler ülkücü Türk milliyetçileri olarak kudretimizin Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği üzere damarlarımızdaki asil kandan alıyoruz.

Ancak; Bilge liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin vizyonunu idrakten yoksun, yeni nesil haçlı maşaları kudretlerini gayri milli unsurlardan alma heveslerinden bir an olsun vazgeçmemişlerdir. Memleket çıkarlarını kendi çıkarlarından ayırt etmekten aciz bir takım zevatların gözle görülür hale gelen Türk İslam düşmanlığına alkış tutmaları şaşırtıcı değildir.’ Dedi.

15 Temmuz’a vurgu yapan Başkan Tayfur “Gafillerin ardında Allah’ı anan; kaçanların Ardında vuruşan, ölüler arasında diri olan gibidir” bu kutlu peygamber sözünün muhatabı olmak için birlik ve beraberlik içinde çalışan bizler Ülkü ocaklı Türk milliyetçileri olduğu sürece bilsinler ki 15 Temmuz’da olduğu gibi her zaman tüm ihanet şebekelerinin çabaları boşa çıkacaktır.

Geçmişte Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i “yabancı kuvvetler karşısında davalarımızı çözümü için kendimize dönmeli sarsılmaz bir birlik halinde el ele vermek suretiyle geceli gündüzlü çalışmaya girişmeliyiz” dediğinde anlamayanlar tutarlı ilkeli dürüst ve ahlak burcu olmuş Bilge liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’yi anlamayacaktır.

Akıl tutulması yaşayarak Haçlı zihniyeti ile işbirliğine giden bu zihniyetten beslenen ve bu destek ile ülkeyi etkisi altında bulunduğu saldırılardan kurtaracağını iddia eden şuursuzlara ihtarımızdır.’ Dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü.

‘Binlerce şehit verdiğimiz maziden atîye kutlu bir yol olan mücadelemize; kim ne derse desin nasıl yorumlarsa yorumlasın, Türk milletinin özünden aldığımız güçle milletimizin hizmetinde, isimsiz, çıkar kaygısı gütmeden son nefer ve nefesimize kadar Bilge liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin önderliğinde Türk gençliğinin kılavuzu Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Beyefendinin emrinde devam edeceğiz.

Dünyanın en büyük gençlik hareketi olan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın İzmir İl Başkanlığı olarak ülkemizde ve İzmir’de yaşanan gelişmeleri anbean takip ediyoruz.

Ülkücü hareket söz konusu vatan olduğunda manda ve himayecilerin yolunu değil milli kuvvetler ile ya istiklal ya ölüm parolasını benimseyen Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunu izlemektedir. Leş yiyiciliğine çıkan menfaat odakları iyi bilsinler ki Bilge Liderimizi ve ülkücü hareketi ve bizi kışkırtmalarla alçakça iftiralarla yolumuzdan döndüremeyeceklerdir.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: 'İzmir’de, Ülkücüler, Liderinin, Emrindedir',
Yorumlar
Haber Yazılımı