Haber Detayı
17 Mayıs 2018 - Perşembe 12:51
 
İzmir'de Ayben ile Rap Rüzgarları
EGEOLAY/Burn Energy Drink ve Karşıyaka Belediyesi’nin ortak çalışması ile düzenlenen, Dünyanın en büyük Hip-Hop organizasyonu olarak gösterilen Burn Battle Zone; Madrid, Kiev, Moskova ve Krakow ve Adana da gerçekleşen etkinlik bu sene ilk defa 18 Mayıs’ta İzmir Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonunda düzenlenecek. Burn Battle Zone’un yeni durağı 18 Mayıs’ta İzmir Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu olacak. Burn Battle Zone İzmir etkinliğinde; Ayben, Sansar Salvo, Fate Fat ve Cash Flow sahneye çıkacak. 18 Mayıs Burn Battle Zone İzmir/ Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
İzmir Haberi
İzmir'de Ayben ile Rap Rüzgarları

18 Mayıs Burn Battle Zone İzmir/ Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu

Burn Energy Drink'in desteği ve Karşıyaka Belediyesi'nin katkıları ile BURN Battle Zone İzmir, 18 Mayıs Cuma akşamı gerçekleşiyor! Moskova, Kiev, Krakow ve İstanbul’dan sonra şimdi de İzmir’de gerçekleşecek olan “Burn Battle Zone”’da eğlence, müzik, dans ve enerji eksik olmayacak!
 

Burn Battle Zone ile İzmirliler dans, enerji ve eğlence dolu unutulmaz bir gün yaşayacak! Pek çok ülkede düzenlenen ve Türkiye’de gerçekleşen bugüne kadar düzenlenmiş en büyük hip-hop ve Rap etkinliklerinden birinde sahne alacak isimler; Yeni neslin yükselen yıldızları AYBEN, Fate Fat, Sansar Salvo, DJ Sivo ve İzmir’in en çok sevilen Rapçilerinden Cash Flow olacak. Saat 18:00’da başlayacak ve ücretsiz olacak etkinliğe tüm İzmirli müzik severler davetli.

                                                            

Türkiye’de ve dünyada Hip-hop ve Rap  müziğe büyük destek veren Burn Enerji İçeceğinin birbirinden eğlenceli etkinliklerinden haberdar olmak ve hiçbirini kaçırmamak için sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

 

Instagram: https://www.instagram.com/burn_tr/

Instagram: https://www.instagram.com/bigburn.istanbul/

Twitter: https://twitter.com/bigburnistanbul

Facebook: https://www.facebook.com/BurnEnergy.tr/

Kaynak: Editör:
Etiketler: İzmir'de, Ayben, ile, Rap, Rüzgarları,
Yorumlar
Haber Yazılımı