Haber Detayı
10 Kasım 2017 - Cuma 16:03
 
İngiliz ekibi Chelsea'nin sahibi Karşıyaka Spor'a talip oldu!
EGEOLAY/İngiliz ekibi Chelsea'nin Rus sahibi Abramovich, borçlarını ödeyemediği için batma noktasına gelen Türk takımına talip oldu.
Spor Haberi
İngiliz ekibi Chelsea'nin sahibi Karşıyaka Spor'a  talip oldu!

Geçtiğimiz haftalarda borçları nedeniyle puan silinme hatta küme düşme tehlikesi ile yüz yüze gelip, büyük taraftarının sayesinde bu durumdan kurtulan Karşıyaka'ya dünyanın sayılı zenginlerinden Roman Abramovich talip oldu.

Son yıllarda Türkiye'ye yatırım yapma isteği en yüksek seviyede olan Rus dolar milyarderi Roman Abramovich yakın zamanda Muğla'nın Karaca mahallesine 500 metre yakınındaki Karaca Adasına da talip olmuş , adanın sit alanından çıkması için 35 milyon dolardan fazla teklif etmişti.
 
Reddedilmesi zor teklif yaptı


İngiltere Premier Ligi takımlarından Chelsea'nin de sahibi olan Roman Abramovich, Türkiye'nin en iyi taraftar gruplarından birine sahip Karşıyaka'ya talip oldu.
 
Taraftarın borçları ödemesi ve takımı sahiplenmesine rağmen maddi sıkıntılardan bir türlü kurtulamayan Karşıyaka kulübüne Rus dolar milyarderi Roman Abramovich'in geri çevrilmesi zor bir teklif yaptığı iddia edilip, bu konuda ısrarcı olduğu söylenmekte. (Finansgundem)

Kaynak: Editör:
Etiketler: İngiliz, ekibi, Chelsea'nin, sahibi, Karşıyaka, Spor'a, , talip, oldu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı