Haber Detayı
08 Kasım 2017 - Çarşamba 14:37
 
GEDİZ ELEKTRİK, MANİSA’NIN MURADİYE MAHALLESİ’NDE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ MERKEZİ AÇTI
EGEOLAY/Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş.(Gediz),Manisa’nın Yunusemre merkez ilçesine bağlı Muradiye Mahallesi’nde artan müşteri yoğunluğuna yönelik daha iyi hizmet verebilmek adınaManisa merkezindeki 4. Müşteri İlişkileri Merkezini (“MİM”) açtı.
Yerel Haberi
GEDİZ ELEKTRİK, MANİSA’NIN MURADİYE MAHALLESİ’NDE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ MERKEZİ AÇTI

Bir Aydem kuruluşu olan Gediz Elektrik,Aydem ile birlikte görevli tedarik şirketleri olarak faaliyet gösterdikleri Aydın, Denizli, Muğla, İzmir veManisa illerinde MİM sayılarını,artırmaya devam ediyor. Manisa’nınyoğun caddelerinden biri olanİstasyon Caddesi üzerinde yer alan yeni MuradiyeMİM, Manisalı müşterilerin daha konforlu ve ferah mekânda işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapmalarını sağlayacak.

 

Gediz’in başlattığı yeniden yapılanma süreci ile geçmişte sadece fatura tahsilatı yapılan noktalar, şimdi ise başta abonelik başvurusu olmak üzere, fatura takibi, ödeme, sorgulama gibi müşterilerinin her türlü ihtiyacına yanıt veren bir yapıya dönüştü. MİM’ler tek çatı altında müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan noktalar haline geldi. Kurumsal dönüşümle birlikte, müşteriler bu noktalardan indirimli elektrik başvurusu yaparken, ayrıca diğer kampanya başvuru işlemlerini de gerçekleştirilebiliyor.

 

Ayrıca müşteriler, MİM'lerden gerçekleştirilebilecekleribirçok işlemi Gediz’inweb sitesi www.gediz.com‘dan ulaşabilecekleri Online İşlemler uygulamasından dayapabiliyor.

 

MuradiyeMİM: Muradiye Mahallesi İstasyon Caddesi No:33/A Yunusemre/Manisa

Kaynak: Editör:
Etiketler: GEDİZ, ELEKTRİK,, MANİSA’NIN, MURADİYE, MAHALLESİ’NDE, MÜŞTERİ, İLİŞKİLERİ, MERKEZİ, AÇTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı