Haber Detayı
21 Temmuz 2017 - Cuma 00:05
 
Euroleague Kupalı Dünya Fenerbahçeliler Günü Kutlaması
EGEOLAY/Fenerbahçe SK İzmir Şubesi her yıl olduğu gibi bu yıl da 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Gününü coşkulu bir balo ile kutladı.
Spor Haberi
Euroleague Kupalı Dünya Fenerbahçeliler Günü Kutlaması

19 Temmuz Çarşamba günü Bayraklı İzmir Arena’da gerçekleşen baloya Asbaşkanımız ve Fenerbahçe Doğuş Basketbol Şube Sorumlumuz Ozan Balaban, Yönetim Kurulu Danışmanımız Vedat Olcay, İzmir Cumhuriyet Başsavcı Vekili Hasan Onur Dinç, İzmir Vali Yardımcılarından Cumhur Güven Taşbaşı ve İzmir Şube Yönetim Kurulu üyelerimizin yanı sıra birçok üye ve taraftar katıldı.

Hedef 1 Milyon Üye Projesi kapsamında Fenerbahçe Spor Kulübünün resmi üyesi olanların rozetlerinin takıldığı baloda, Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın imzaladığı 5 adet basketbol formasının hediye edildiği bir çekiliş gerçekleşti.

Fenerbahçe Doğuş Basketbol takımımızın bu yıl kazandığı THY Euroleague 2017 Kupasının da geldiği balomuzda, gece boyunca canlı müzik yapan Aegean Band’ın keyifli müzikleri eşliğinde eğlenen konuklarımız gecenin ilerleyen saatlerinde Samba Oryantal Şov Grubunun renkli gösterisiyle coştu. Gecenin sonunda İzmir Marşını söyleyerek anlamlı bir kapanış gerçekleştiren katılımcılar, bir Dünya Fenerbahçeliler Gününü de geride bırakarak balo mekânından memnun bir şekilde ayrıldı.

Kaynak: (EGEOLAY) - EGE OLAY Editör:
Etiketler: Euroleague, Kupalı, Dünya, Fenerbahçeliler, Günü, Kutlaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı