Haber Detayı
17 Nisan 2018 - Salı 09:49
 
EGEMM, yayın hayatına başlıyor
EGEOLAY/Ege Üniversitesi Medya Uygulama ve Araştırma Merkezi (EGEMM), yeni vizyonu ile yayın hayatına merhaba diyor. Ege Üniversitesi Medya Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin (EGEMM) resmi açılışı EÜ İletişim Fakültesi Konferans Salonunda 18 Nisan 2018 Çarşamba günü saat: 10:00’da gerçekleştirilecek.
İzmir Haberi
EGEMM, yayın hayatına başlıyor

Ege Üniversitesi Rektörlüğü’ne bağlı olarak ayrı ayrı yayın hayatına devam eden Ege Üniversitesi Televizyonu, Radyo Ege Kampüs ve Ege Ajans; EGEMM  çatısı altında bir araya getirildi.

Teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip eden Ege Üniversitesi, kurumsal ve toplumsal gereksinimleri öngörerek sürekli olarak kendini yeniliyor. Geleceğin şekillenmesinde etkin rol alacak bireyler yetiştirmeye ve yaşam boyu öğrenmeye odaklanan Ege Üniversitesi, akademik ve idari yapıda da önemli düzenlemeleri hayata geçiriyor. Ege Üniversitesi Medya Uygulama ve Araştırma Merkezi; yönetmeliğinin Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmesinin ardından hızlı bir şekilde yapılanmasını tamamlayarak, içerik üretmeye başladı.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: EGEMM,, yayın, hayatına, başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı