Haber Detayı
23 Aralık 2014 - Salı 10:03
 
EGEBETA'NIN İZMİR'DEKİ İLK TESCİLLİ SERVİS VE MONTAJ BAYİSİ: “DELTA OTOMASYON”
EGEOLAY-2015 yılında üretim, satış ve montaj hizmetlerinde hız kazandıracak yeni bir yapılanma için düğmeye basan Egebeta, bu alanda önemli bir yeniliğe imza attı.
Teknoloji Haberi
EGEBETA'NIN İZMİR'DEKİ İLK TESCİLLİ SERVİS VE MONTAJ BAYİSİ: “DELTA OTOMASYON”

21 yılda 27 bin kayıtlı müşteriye ulaşan Egebeta, verimliliği artıracak uygulamalar kapsamında

montaj işlemlerini de kendi kontrol ve güvencesindeki uzman ekiplere teslim edecek.

 

Egebeta kalite ve güvencesinde taahhüt ve montaj bayileri oluşturarak bu alanda önemli bir uygulamaya başladıklarını belirten Gafur Alişer, “Bugüne dek satış sonrası hizmetleri Egebeta Teknik Servis Ltd. Şti. ile sunduk. 2015 yılında montajdan çekilmek istiyoruz. Montaj işlemleri için İzmir'de ilk pilot uygulamayı Egebetanın İzmirdeki ilk tescilli servis ve montaj bayisi olan Delta Otomasyon firmasıyla başlatıyoruz. Bu süreçte planlama ve koordinasyon yine bizde olacak. Teknik servis altyapımız da varlığını sürdürecek”

 

Yeni uygulama kapsamında bayilere teknik danışmanlık yapısında süpervizörlük hizmeti sağlayacaklarını kaydeden Alişer, “Daha işlevli ve sürdürülebilir bir yönetim anlayışıyla, iş garantili bayilik sistemi kuruyoruz” dedi.

 

İzmir'deki pilot uygulama kapsamında, Egebeta'da uzun yıllar montaj ve teknik servis bünyesinde başarıyla görev yapan Muzaffer Demir ve İTO Meclis Üyesi Yağız Kazançoğlu'nun ortaklığında kurulan Delta Otomasyon ile işbirliğine gittiklerini açıklayan Gafur Alişer, uygulamayı İzmir'de Delta Otomasyon gibi başarılı bir kaç bayi daha ekleyerek, Ege Bölgesi'nin diğer illerine de taşıyacaklarını söyledi.

 

Gelinen noktada hizmet hızı ve verimliliğin sektördeki başarı için anahtar rol üstlendiğine dikkat çeken Alişer, Delta Otomasyon bünyesinde görev yapacak ekiplerin montaj ve teknik servis hizmetleri konusunda Egebeta'nın verdiği uzun ve yoğun eğitimlerin ardından sahada göreve başladıklarını hatırlattı.

 

Alişer, Egebeta yetkili bayilerinden hizmet alacak nihai tüketicilerin ileride yaşayacakları olası sorunlarda yine Egebeta'nın 444 50 90 numaralı müşteri hattını arayarak her türlü sorunlarını garantili olarak çözebileceklerini önemle vurguladı.

Kaynak: (EGEOLAY) - EGE OLAY Editör:
Etiketler: EGEOLAY2015, yılında, üretim, satış, montaj, hizmetlerinde, hız, kazandıracak, y
Yorumlar
Haber Yazılımı