Haber Detayı
06 Kasım 2017 - Pazartesi 13:54
 
Ege’de lisansüstü öğrencilere yönelik “Oryantasyon Programı” düzenlenecek
EGEOLAY/Ege Üniversitesi(EÜ) EBİLTEM-Teknoloji Transfer Ofisi, EÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi(İİBF) işbirliği ile lisansüstü öğrencilerin tez çalışması sürecini ve sonraki araştırma hayatını kolaylaştırmak amacıyla ‘Lisansüstü Oryantasyon Programı’ düzenlenecek.
Eğitim Haberi
Ege’de lisansüstü öğrencilere yönelik “Oryantasyon Programı” düzenlenecek

Etkinliğin açılışına Ege Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Necdet Budak, EÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. A. Özlem Önder, EBİLTEM Müdür Vekili, Doç. Dr. Serdal Temel katılacak.

Oryantasyon Programı 07-08 Kasım 2017 tarihlerinde, Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda yapılacak. Program İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Yüksek Lisans ve Doktora programlarına 2017-2018 eğitim-öğretim yılı güz döneminde kaydolan öğrenciler ile halen kayıtlı olan öğrenciler katılabilecek.

Oryantasyon programı kapsamında “Lisansüstü Eğitim Sürecinde Yapılması Gerekenler, Uygulamalı Literatür Tarama, Araştırma Teknikleri, Makale Yazma Tekniği, Sanayi Destekli Projeler ve TGB, İnovasyon Yönetimi, Girişimcilik ve Şirket Kurma,          Akademik Sunum Teknikler Proje Hazırlama Yöntemi,Yurt Dışı Öğrenci Değişim Programları, Yurtdışı Eğitim Olanakları” konularında bilgiler verilecek.(Egeajans)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ege’de, lisansüstü, öğrencilere, yönelik, “Oryantasyon, Programı”, düzenlenecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı