Haber Detayı
30 Mart 2017 - Perşembe 14:07
 
Ege’de 'En Hit Fikir' seçildi
EGEOLAY/Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Yaşar Üniversitesi İletişim Fakültesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım/Reklamcılık Bölümü öğrenciler tarafından düzenlenen “Hit Fikirler Atölye Çalışması” sona erdi.
Eğitim Haberi
Ege’de 'En Hit Fikir' seçildi

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin  ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Atölye Çalışması” sonunda   yeni fikirler, hit fikirler çıkaran öğrenciler  jüri tarafından değerlendirilerek  ödüllendirildi. Sekiz grubun yer aldığı  atölye çalışmasında öğrenciler   ‘En Hit Fikri’ bulmak için birbirleriyle kıyasıya rekabet etti. Günün sonunda öğrenciler çalışmalarını jüriye sundular.      

Çalışmaları değerlendiren jüri üyeleri “ Pınar Hindi Pasteta’’ adlı sloganı ile Berat Uğurlu, Samet  Daş ve  Melike Arabacı’dan oluşan ekibin fikrini “En Hit Fikir” olarak belirledi.

Etkinlikte,  “ Yenilik Pınarım Hindi” sloganıyla Büşra Gizem Orak, Nisan Çetin ve Hasan Gönüllü’den oluşan ekip ikinci olurken;  üçüncülük ise  “Pınar Üçgen Hindi Sandviç’’ sloganı ile  Buse Keskin, Alican Cura ve Dilara Tetik’ten oluşan gruba gitti.

 Birinci olan grup üyeleri “Pınar”dan staj hakkı kazandı. Kazanan öğrencilere sertifikaları Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanı Prof. Dr. Aylin Göztaş ve jüri üyeleri tarafından verildi.(Egeajans)

Kaynak: (EGEOLAY) - EGE OLAY Editör:
Etiketler: Ege’de, 'En, Hit, Fikir', seçildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı