Haber Detayı
10 Mayıs 2018 - Perşembe 18:03
 
Dünyanın İlk Muhafazakar ve Kadın Temalı AVM’si Açıldı
EGEOLAY/Dünyanın ilk kadın temalı AVM’si Zeruj Port Zeytinburnu’nda görkemli bir törenle açıldı. Türkiye'nin ilk Muhafazakar Festivalini düzenleyen ZERUJ markasının ismiyle açılan AVM muhafazakar modanın da yeni buluşma noktası olacak. Yoğun bir ilginin olduğu açılışta konuşan Zeruj Port AVM Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Özkaymaz nam-ı diğer Zeruj,” Muhafazakar kadın temalı ilk AVM’yi hayata geçirdiğimiz için çok mutluyuz. Zeruj Port AVM dünyanın ilk muhafazakar ve kadın temalı alışveriş merkezidir. AVM’nin İçinde bulunan 126 mağazada satılan ürünler kadınlara, özellikle muhafazakar hassasiyetlere sahip kadınlara yöneliktir. Ama erkeksiz bir AVM değildir. Zeruj Port AVM’nin kapıları kadın erkek, muhafazakar ya da muhafazakar olmayan tüm halkımıza açıktır” dedi.
Güncel Haberi
Dünyanın İlk Muhafazakar ve Kadın Temalı AVM’si Açıldı

İstanbul yepyeni bir konsept AVM’sine ‘Merhaba’ demeye hazırlanıyor.  Ev tekstilinden, kadın giyime, ayakkabıdan aksesuara kadar kadar birçok ürünün bulunabileceği Zeruj Port AVM kapılarını açtı. Zeytinburnu’nda toplam 10 bin metrekare alana sahip Zeruj Port özellikle muhafazakar kadın temasıyla ön plana çıkıyor. Zeruj Port, kolay ulaşım imkanı, yeme-içme ve çocuk oyun alanları ile alışverişi daha da keyifli hale getirecek. AVM’nin açılışında konuşan Zeruj Port AVM Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Özkaymaz, “Ailelerin çocukları ile zaman geçirebilecekleri oyun alanlarından, restoranlara, mescid ve kuaför ile birlikte kuru temizlemeye kadar her türlü detayı en ince ayrıntısına kadar düşünen bir AVM’yiz. Kadınlarımız için rahat bir alışveriş ortamı oluşturduk. Lokasyon olarak Marmaray ve metroya çok yakınız. Ayrıca ring servislerimiz de mevcut” ifadelerinde bulundu.

 

Festival Gibi Açılış

 

Yıl boyu birçok etkinliğe ve konsere ev sahipliği yapacak Zeruj Port AVM, kelimenin tam anlamıyla bir kadın girişimci öyküsü örneği. Başarı hikayesi sosyal medyada başlayan ve AVM’ye kadar uzanan Zehra Özkaymaz, Zeruj Port AVM Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Özkaymaz, festival gibi bir açılışa imza atacaklarını belirtirken ziyaretçilerin eğlence ve alışverişi tüm rekleriyle hissedeceğini vurguladı. Özkaymaz sözlerini şöyle sürdürdü:. Açılış etkinliklerimiz Cuma, Cumartesi, Pazar günleri sürecek. Düzenlenecek etkinliklerde Cuma günü Ebru Yaşar, Cumartesi günü  Alişan sahne alacak. Pazar günü ise sosyal medya fenomenleri ziyaretçiler ile bir araya gelecek. Aynı zamanda açılışa özel sezon indirimlerimiz  ve binlerce hediye dağıtımımız olacak. “

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dünyanın, İlk, Muhafazakar, ve, Kadın, Temalı, AVM’si, Açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı