Haber Detayı
10 Mayıs 2017 - Çarşamba 10:38
 
Çocuk kursiyerlerden muhteşem final
EGEOLAY/Karşıyaka Belediyesi Çocuk Kulübü’nde 2016-2017 yılı ikinci kurs dönemi renkli bir törenle sona erdi. 4 ay boyunca farklı branşlarda eğitim alan çocuklar, çalışmalarını sergi ve gösterilerle taçlandırdı. Törende, kursiyerlere katılım belgeleri de takdim edildi.
Eğitim Haberi
Çocuk kursiyerlerden muhteşem final

ÜCRETSİZ EĞİTİM HİZMETİ 

Çocukların okul dışında kalan vakitlerini daha kaliteli ve verimli hale dönüştürmek için çalışan Karşıyaka Belediyesi Çocuk Kulübü; geçtiğimiz Şubat ayında açtığı kurslarla 160 öğrenciye hizmet verdi. Çocuklar; Diksiyon, İngilizce Drama, Eğlenceli Fen, Eğlenceli Matematik, Resim, Karikatür, Yaratıcı Drama, Bilim Kahramanları ve Satranç branşlarındaki kurslarda uzmanlardan ücretsiz eğitim aldı.
 

YETENEKLER SERGİLENDİ

Çocuklara hem yeni beceriler kazandıran hem de eğitim ve sosyal yaşamlarına katkı sağlayan kurslar, Çarşı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen törenle sona erdi. Renkli gösteriler sunan küçük kursiyerler, salonu dolduran izleyicilerden ve ailelerinden büyük alkış aldı. Törende çocuklara katılım belgeleri de takdim edildi. Çekilişle bisiklet ve basketbol topu gibi çeşitli hediyeler verildi.
 

“ÇOCUKLAR İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “Geleceğin teminatı çocuklarımızın eğitimlerine ve sosyal gelişimlerine destek olmak için çalışıyoruz. Her geçen gün büyüyen Çocuk Kulübümüz de bu alanda çok güzel işlere imza atıyor. Başarılı bir dönemi geride bırakan çocuklarımızı kutluyor, öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Her şey çocuklarımız ve aydınlık yarınlarımız için” dedi.

Kaynak: (EGEOLAY) - EGE OLAY Editör:
Etiketler: Çocuk, kursiyerlerden, muhteşem, final,
Yorumlar
Haber Yazılımı