Haber Detayı
30 Kasım 2017 - Perşembe 12:57
 
CHP KONAK İLÇEDE GÖREV DAĞILIMI TAMAM
EGEOLAY/Hafta sonu yapılan Konak İlçe Kongresi sonucu seçilen yeni yönetim kurulu ilk toplantısını yaptı.
Siyaset Haberi
CHP KONAK İLÇEDE GÖREV DAĞILIMI TAMAM

İlçe'nin çiçeği burnunda yönetimi Mehmet Şakir Başak Başkanlığında toplanarak divan kurulunu ve görev paylaşımını gerçekleştirdi. CHP Konak İlçe Yönetiminde gençlerin ve kadınların ağırlığı hissedilirken, divan ve yönetim kurulu dağılımı şu şekilde gerçekleşti:

İlçe Sekreteri Duygu AFACAN

İlçe Saymanı İrfan YELİS

Eğitim Sekreteri İlyas AYDINALP

Bilişim Sekreteri Semra İĞTAŞ

Ayrıca Basın ve Yayından Sorumlu Başkan Yardımcılığına Orkun KALONYA, Örgüt Yönetiminden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Engin TAŞ, Yerel Yönetimden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Erdinç DEMİRCİ, Sosyal Hizmetlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Tacim YÜKRÜK, Hukuk İşleri ve İnsan Haklarından Sorumlu Başkan Yardımcılığına Dilaver AKIN, Sivil Toplum Kuruluşları ve Odalardan Sorumlu Başkan Yardımcılığına Füsun Çetin, Esnaf Örgütlenmelerinden Sorumlu Başkan Yardımcılığına O. Çağrı GRUŞÇU, Spordan Sorumlu Başkan Yardımcılığına Altay MOL, Proje ve Etkinliklerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Gülçin ŞANLI, Muhtarlık İşleri Yönetiminden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Gülşan TEMEL, Engelli ve Emeklilerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Esma MİNARECİ,  Çevre İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Esat KALELİ getirildi.

İLK GÜNKÜ HEYECAN

Üçüncü kez İlçe Başkanı seçilerek haklı bir gurur yaşayan Mehmet Şakir Başak yaptığı değerlendirmede "Böylesine önemli bir göreve üç kez seçilmek herkese nasip olmaz, bu gururu ve heyecanı yaşıyorum. İlk günkü heyecanımla görevime yeniden başlıyorum. Ülkeme ve partime hizmet etmekten her zaman onur duydum. Önümüzdeki süreçte de bugüne kadar ki başarılı çalışmalarımızı sürdürmeyi ve artırmayı hedefliyoruz. Çıtayı çok yükseklere çıkardık bunun sorumluluğunu taşıyoruz. Yeni seçilen arkadaşlarımızla birlikte bir çok başarılara imza atacağımıza inancım tam. Konak İlçe Örgütümüz İzmir'e ve Türkiye'ye örnek olmaya devam edecektir. En büyük hayalim bu yönetimle birlikte CHP iktidarını görmektir" dedi.

İlçe Yönetiminin 4 Aralık Pazartesi günü Cumhuriyet Meydanına çelenk koyarak yeni dönem çalışmalarına başlaması bekleniyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, KONAK, İLÇEDE, GÖREV, DAĞILIMI, TAMAM,
Yorumlar
Haber Yazılımı