Haber Detayı
25 Kasım 2017 - Cumartesi 12:31
 
Bornova'da herkes için spor tesisi
EGEOLAY/Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, kente kazandırdıkları dev spor tesisleri ve amatör maçların da oynanabileceği semt sahalarının yanısıra ilçenin dört bir yanında parklardaki halı saha ve basketbol sahalarını yenilediklerini ve yenilerini yaptıklarını belirterek, spor yapmanın önemine dikkat çekti. Yediden yetmişe tüm Bornovalılara spor yapmaları tavsiyende bulunan Başkan Atila, "Yeşil Bornova'da spor tesislerine yaptığımız yatırımlarla daha sağlıklı nesiller oluşmasını sağlıyoruz" diye konuştu.
Spor Haberi
Bornova'da herkes için spor tesisi

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Büyükpark'ta Altay, Göztepe, Altınordu ve Bornova Belediyespor'un alt yapı sporcularının da kullandığı yenilenen halı sahada minik sporcularla buluştu. Altaylı minikler kendilerine sunduğu imkanlar nedeniyle Başkan Olgun Atila'ya çiçek vererek teşekkür etti.

 

 Minik sporcularla futbol oynayan Başkan Atila, kente kazandırdıkları dev spor yatırımları ve amatör maçların da oynanabileceği semt sahalarının yanısıra ilçenin dört bir yanında parklardaki halı saha ve basketbol sahalarını yenilediklerini ve yenilerini yaptıklarını belirterek, spor yapmanın önemine dikkat çekti.

 

Başkan Olgun Atila,"Büyükpark'taki sahamızı yeniledik. Buradan özellikle küçük yaştaki sporcularımız öncelikli olmak üzere tüm Bornovalılar faydalanıyor. Ancak sadece burası değil, bu şekilde 11 sahamızı daha yeniledik. Sadece futbol sahalarını değil, parklarımızdaki basketbol sahalarının da bakımlarını gerçekleştirdik. Yeni sahalar yaptık. Yediden yetmişyediye tüm vatandaşlarımızın spor yapmasını istiyoruz. Yeşil Bornova'da spor tesislerine yaptığımız yatırımlarla daha sağlıklı nesiller oluşmasını sağlıyoruz." diye konuştu.

 

Öte yandan Bornova Belediyesi'nin;  Yeşilçam Köyü 5. Sanayi Sitesi, 3. Sanayi Sitesi, Çamdibi Hamdi Akbıyık Parkı, Altındağ Rekreasyon Alanı ve Yaka mahallesinde de saha yapım çalışmaları devam ediyor.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bornova'da, herkes, için, spor, tesisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı