Haber Detayı
08 Kasım 2016 - Salı 08:53
 
Bayraklı’da 10 Kasım’a “özel” konser
EGEOLAY/Bayraklı Belediyesi 10 Kasım’da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü çeşitli etkinliklerle anacak. Bu kapsamda Bayraklı Belediyesi Türk Sanat Müziği korosu özel bir konser verecek, Atatürk’ün sevdiği şarkıları seslendirecek.
İzmir Haberi
Bayraklı’da 10 Kasım’a “özel” konser

Bayraklı Belediyesi, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 78. yıl dönümünde özel konserle anacak. Belediyenin Türk Sanat Müziği korosu 10 Kasım’da Atatürk'ü anma özel konserinde gözleri yaşartacak. Şef Dr. Halil Altınköprü yönetimindeki koroya Kültür Bakanlığı TSM ses sanatçısı Çiğdem Gürdal eşlik edecek. Etkinlik 10 Kasım Perşembe saat 19.30'da Bayraklı Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek.

LOKMA DÖKÜLECEK

Anma etkinlikleri kapsamında ayrıca Bayraklı Sevgi Yolu’nda da lokma dökülecek. Her yıl olduğu gibi yine 10 Kasım'da ilçenin en işlek caddesinde Atatürk anısına binlerce kişiye lokma dağıtılacak. Öte yandan Bayraklı Belediyesi'nin ilçe genelindeki kütüphanelerinde Atatürk haftası dolayısıyla çalışmalar yapan öğrenciler de Atatürk resimleri yaparak, sevgilerini ve özlemlerini anlattı.

 
Kaynak: (EGEOLAY) - EGE OLAY Editör:
Etiketler: Bayraklı’da, 10, Kasım’a, “özel”, konser,
Yorumlar
Haber Yazılımı