Haber Detayı
02 Aralık 2017 - Cumartesi 14:03
 
Bayındır Belediyesi’nden Spor Şenliği
EGEOLAY/Bayındır Belediyesi ve Özel Efe Rehabilitasyon Merkezi işbirliği ile 3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle düzenlenen spor şenlikleri coşku içinde yapıldı.
Spor Haberi
Bayındır Belediyesi’nden Spor Şenliği

Bayındır Belediyesi Kapalı Spor Kompleksi’nde  gerçekleşen etkinliklerde yaş gruplarına göre futsal ve basketbol müsabakaları yapıldı.  Mücadelelerin ardından kazanan ise sevgi oldu. Kaybedenlerin de kazananların da ödül aldığı müsabakalarda yüzlerde gülümseme hiç eksik olmadı. Engelli gençler yarışırken doyasıya eğlendi.


Etkinlik hakkında Bayındır Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada “Bayındır Belediyesi olarak bizim için önemli olan engelli çocuklarımızın spor faaliyetleri ile beraber birbirleriyle kaynaşmaları ve sosyal yaşam içinde var olduklarını herkese göstermeleri. Toplumda hepimiz bir bütünüz, bunu bazılarımız göz ardı edebiliyor, toplum genci, yaşlısı, sağlıklısı, engellisi bir bütün. Böyle olduğu için biz sağlıklı çocuklarımızla yaptığımız etkinlikleri engelli çocuklarımızla da gayet güzel yapabiliyoruz. Bu etkinlikleri seyretmek hepimize çok büyük mutluluk veriyor” denildi.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Bayındır, Belediyesi’nden, Spor, Şenliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı