Haber Detayı
19 Haziran 2017 - Pazartesi 15:17
 
Başkan Piriştina muhtar ve meclis üyeleriyle iftarda buluştu
EGEOLAY/Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Bucalı muhtarlar ve meclis üyeleriyle iftar yemeğinde buluştu. Buca Belediyesi Tenis Kulüp Tesisleri’nde düzenlenen iftar yemeğinde, mübarek Ramazan ayının birlik ve beraberlik ruhunun tüm günlere yansıması temennisinde bulunan Başkan Piriştina , “Bizim başarımızda muhtarlar ve meclis üyelerimizin birinci derecede rolü var. Hedefimiz ortak. Hepimiz Buca için çabalıyoruz” sözleriyle çalışma arkadaşlarına seslenirken Buca Muhtarlar Derneği Başkanı Serkan Dağdelen “Buca için bedenimizi taşın altına koymaya her zaman hazırız” dedi.
İzmir Haberi
Başkan Piriştina muhtar ve meclis üyeleriyle iftarda buluştu

Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, yerel yönetimin ilk adımı olarak adlandırdığı muhtarlar ve Belediye meclis üyeleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Başkan Piriştina’nın ev sahipliğinde Tenis Kulüp’te gerçekleşen iftar yemeğine Buca’nın 47 mahallesinin muhtarı, CHP ve AKP grubu meclis üyeleri ile bürokratlar katıldı.

Ramazan ayının tüm Müslüman alemi için hayırlara vesile olmasını dileyen Buca Muhtarlar Derneği Başkanı Serkan Dağdelen, “Biz büyük bir aileyiz. Bizler Buca için bedenimizi taşın altına koymaya hazırız. Söz konusu Buca ise gerisi teferruattır” diye konuştu.

11 ayın sultanı Ramazan Ayı’nın birlik ve beraberlik ruhunu yılın tüm günlerinde yaşamak istediklerini ifade eden Başkan Levent Piriştina, muhtarlar ve meclis üyeleri ile böyle güzel bir akşamda birlikte olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Piriştina, “Bugün burada sizlerle olmak ayrı bir anlam ifade ediyor. Bir kentte, bir ailede ortak hedef olursa zaten başarı kaçınılmaz olur. Muhtarlar ve meclis üyelerimizin bizim başarımızda ve eksikliğimizde birinci dereceden önemli rolleri var. Huzur içinde bir ramazan sofrasında buluşup geleceğe dönük temennilerde bulunabilmemiz Buca için üstlendiğimiz görevleri ne kadar iyi paylaştığımızın ve doğru yolda olduğumuzun somut bir örneğidir” dedi. 

Kaynak: (EGEOLAY) - EGE OLAY Editör:
Etiketler: Başkan, Piriştina, muhtar, ve, meclis, üyeleriyle, iftarda, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı