Haber Detayı
11 Temmuz 2017 - Salı 10:59
 
Banu Alkan, Onur Akay'ı mahkemeye veriyor
EGEOLAY/Ses sanatçısı Onur Akay'ın başı mahkemelerle dertte. Birçok ünlü isimle mahkemelik olan Akay'ı şimdide Banu Alkan mahkemeye veriyor.
Magazin Haberi


Daha önce Bülent Ersoy, Devran Çağlar gibi isimler tarafından mahkemeye verilen Onur Akay'ı bu kezde Banu Alkan mahkemeye veriyor. Twitter'da verdiği haberlerle adı 'felaket tellalı'na çıkan Akay, Banu Alkan'ın sır gibi sakladığı yaşını açıkladı.

Banu Alkan, Akay'a Twitter'dan "Felaket Tellalı mısın Onur Akay mısın nesin? Sen ne hakla benim özel bilgimi otel resepsiyonundan alıyorsun? Seninle mahkemede görüşeceğiz." diyerek tepki gösterdi.

İşte Akay'ın Banu Alkan'ı kızdıran o sözleri:

 "Dünya Güzellerim isimli programda Bülent Ersoy, Banu Alkan'ın yaşına takılmış durumda. Diva aslında resepsiyonu arasa hemen öğrenir. 2014 yılında Banu Alkan'la bir otelde fasıl yapmıştık. Daha sonra kaldığı bir otelden almaya gitmiştim ve ablasının evine geçerek sohbet etmiştik.

Yine kaldığını bildiğim başka bir otelin resepsiyonunda çalışan arkadaşımdan ise, kendisinin yaşını Bülent abla için öğrendim. Banu Alkan rahmetli Oya Aydoğan'dan sadece 1 yaş küçüktür! 1 Nisan doğumlu olduğu için, seneye size yine şaka yapabilir ve 40 yaşına girdiğini falan söyleyebilir. Banu abla seneye 60 yaşına basıyor." 

Kaynak: (EGEOLAY) - EGE OLAY Editör:
 
Etiketler: Banu, Alkan,, Onur, Akay'ı, mahkemeye, veriyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Sayfalar
Bizim Gazete
Yazarlar
Konuk Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı
sanalbasin.com üyesidir ... ...