Haber Detayı
03 Nisan 2018 - Salı 10:25
 
Işılay Saygın Bucalılarla buluştu
EGEOLAY/Buca Belediyesi tarafından düzenlenen 'Müzikli Kilise Söyleşileri'nin bu ayki konuğu Eski Bakan ve Buca Belediyesi eski Başkanı Işılay Saygın oldu. Saygın, hizmete adanmış hayatını, siyasetin içinde yaşadığı acı tatlı hatıralarını içten sohbetiyle Bucalılarla paylaştı.
İzmir Haberi
Işılay Saygın Bucalılarla buluştu

Buca Belediyesi’nin Baptist Kilise’nde gerçekleştirdiği  “ Müzikli Kilise Söyleşileri’nin  konuğu İzmir’in ve Buca’nın unutulmaz Bakan ve belediye başkanlarından  Işılay Saygın oldu. Saygın, iki dönem Buca Belediye Başkanlığı’nın yanı sıra 5 dönem milletvekilliği, Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanlığı, Çevre Bakanlığı ve Turizm Bakanlıkları içeren aktif siyasi hayatını ve yaşadığı ilginç anılarınıBucalı sevenleriyle paylaştı. Işılay Saygın’ın keyifli sohbetini dinleyenler arasında Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina da vardı.

Uzun siyasi hayatında mücadeleci ve yeniliklere imza atan gücünü Buca ve İzmir’in asil halkındanaldığınısöyleyen Bakan Saygın, beş dönem üst üste milletvekili seçilme başarısını halka iç içe olmaya ve halka dokunan projeler gerçekleştirmiş olmasınabağladı. Siyasilerin atamayla değil, ön seçimle iş başına gelmesi gerektiğine vurgu yapan Saygın, seçim öncesi kadar seçimden sonraki tavrında önemli olduğunu söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Işılay, Saygın, Bucalılarla, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı