Haber Detayı
19 Mayıs 2017 - Cuma 11:02
 
2. BÜYÜK DAYANIŞMA YEMEĞİ ALİAĞA’DA
EGEOLAY/DSP ( Demokratik Sol Parti ) Aydın Tümen, genel başkanlık adaylık açıklamasından sonra 2. Büyük dayanışma toplantısını memleketi olan İzmir’in Aliağa ilçesinde düzenleneceği açıklandı.
Siyaset Haberi
2. BÜYÜK DAYANIŞMA YEMEĞİ ALİAĞA’DA

Aliağa merkez Ramada parkında düzenlenecek, dayanışma toplantısına ilginin büyük olduğu ve yaklaşık 5 bin kişinin davete katılacağı öğrenildi.

 

Geçtiğimiz ay Akçay’da düzenlenen 1. Dayanışma toplantısına partililerin ve vatandaşların gösterdiği büyük ilgiden sonra iktidar olma parolası ile yola çıktıklarını açıklayan parti yetkilileri, katılımdan büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdiler.

 

Edremit’teki yaptığı konuşmada,Genel Başkanlığa partililerden gelen yoğun talepler doğrultusunda aday olduğunu  açıklayan Aydın Tümen partinin seçime katılamama ve parti mallarının satılması gibi sorunları çözerek Ecevit’in mirasına sahip çıkmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtmişti.

 

Genel Başkan Adayı Aydın Tümen’nin katılımı ile gerçekleştirilecek ve şölen havasında geçeceği belirtilen dayanışma toplantısı 21 Mayıs 2017 tarihinde Aliağa Ramada parkında saat 15.00’de düzenlenecek.

Kaynak: (EGEOLAY) - EGE OLAY Editör:
Etiketler: 2., BÜYÜK, DAYANIŞMA, YEMEĞİ, ALİAĞA’DA,
Yorumlar
Haber Yazılımı